Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak, ha a hotmail...

Mit csináljak, ha a hotmail címemről állandóan vírusos linkeket küldözgetek az összes ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként, minden ismerősömnek látom,h az elküldött üzenetek közt egy csomó ismeretlen angol üzenet van, amiben linkeket küldözgetek szét nekik. Már próbáltam a spybot-tal leszedni a vírust a gépemről, de másnap megint küldtem yilen leveleket. Mit tegyek?
2011. máj. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, aztán újrainditás és így ereszd rá a vírusirtót. Ha megtalálta, bezárta a karanténba, akkor megint inditsd újra és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.
2011. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és a rendszer visszaállítást, hol tudom be/kikapcsolni?
2011. máj. 22. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis azt már megtaláltam, de levan tiltva, nem tudom kikapcsolni. annyit látok, h " a csoportházirend által letiltva"
2011. máj. 22. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Csoportházirend? Hát akkor nincs más, telepítsed újra a Windows-t.
2011. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban próbáld meg kikapcsolni a Rendszer-visszaállítást. Aztán újrainditás és futtasd le a vírusirtót.
2011. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!