Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows elfelejtett jelszó....

Windows elfelejtett jelszó. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Baj az, hogy elfelejtettem a jelszavam a rendszergazdához. Nem tudok belépni. Ilyenkor mi a teendő? Nem a windows törlésére gondoltam.
2011. máj. 27. 22:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ok. bocsi ha ennyire idiótának nézel. de ez van a kezdőkkel. miután lefutott beadta a saját oldalszerűségét. És miután kikapcsoltam kivettem a CD-t nem indította el a Windows-t. Akkor most mi van? Eltűnt a win?
2011. máj. 30. 21:49
 22/33 P.O.C. ***** válasza:

Ha a BIOS-ban állítottad be a CD-s boot -olást, akkor ott állíthattál el valamit. Az Ophcrack nem barmolja szét a Windows -t, legalábbis nekem még sosem tette.

Ezért is mondtam, hogy inkább vidd el hozzáértőhöz.

2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de nem javította ki a jelszót. Még mindig le van kódolva. Elviszem szakértőhöz. Köszönöm a kitartást. Jövök egyel!
2011. máj. 31. 14:59
 24/33 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem csak nem jól használod ezeket a Boot lemezeket. Ennyi a baj.
2011. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát. Újra próbáltam. És Megadta a jelszót, kivettem a CD-t beírtam és beengedett. Nem töröltem. Köszönöm a segítséged. És azt is, hogy miután már feladtam, te még segíteni próbáltál. Nem tudom hol vagy, mi a neved, a korod. De azt tudom hogy így látatlanban segítségemre voltál. Még mindig jövök egyel!
2011. máj. 31. 21:44
 27/33 P.O.C. ***** válasza:
100%

Szívesen máskor is. :)


Amúgy mindig jobb ha valamit magadnak csinálsz, mert így magadtól jössz rá a dolgokra. Ha mindenért szervizbe hurcolásod a géped, az ilyeneket sosem fogod megtanulni. Ráadásul egy csomó pénzt is otthagyhatsz..

2011. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%
Csökkentett módban indítod a Windowst. Lesz ott egy új fiók Rendszergazda néven (Nekem 1 kacsa a képe, lehet hogy neked nem). Rámész, elindul ezután Start - Vezérlőpult - Fiókbeállítások - Kiválasztod a fiókot, rákattintasz egyszer és Jelszó törlése. Leokézod, minden tuti, gépújraindítás és jelszó nélkül be tudsz jelentkezni a fiókodba. :) Szerintem messze a legegyszerűbb módszer. :)
2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 P.O.C. ***** válasza:

Viszont ha telepítéskor lett megadva Rendszergazda jelszó és az is feledésbe merült, akkor messze nem...


Az Ophcrack Live DVD -vel meg a rendszert sem kell módosítani. Megtudhatod mi volt az aktuális jelszó, így törölni sem kell azt.

2011. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
52%
Hát én leszedtem ez az ophcrack-et de nem segített xp javította cdről aztán amikor befejezte a telepítést akkor jelszót kért vmiért kiírtam a progit el is indult de annyit írt csak hogy empty.... próbáltam hogyjelszó helyett üresen hagytam beírtam hogy empty de semmi ...
2012. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!