Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nincs egy olyan anti Spyware...

Nincs egy olyan anti Spyware program ami ingyenes, hatékony és képes irtani a talált veszélyforrásokat is mindenféle regisztráció nélkül is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Spybot. Az egyik legjobb. Itt megtalálod:


[link]

2011. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl SUPERAnti Spyware.

[link]


Malwarebytes Anti Malware.

[link]


Emisoft Anti Malware

[link]

2011. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Spybottal már régebben próbálkoztam, már nem igazán emlékszem rá. Érdemes egymásután többet is lefuttatni? Na :D Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy lehetséges-e az, hogy az egyik progi nem veszi észre amit a másik meg igen
2011. júl. 28. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen nem azonos az adatbázisuk.

Ha nagyon fertőzött a géped, a Malwarebytes Anti Malware-t ajánlom csökkentett módban.

Az Emisoft is kitűnő, de nagyon lassú. De talán annak a legnagyobb az adatbázisa.

2011. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Malwarebytes már néhány hete lepörgettem és megszűntek a problémák. Nem is volt gond máig. Igaz költözés miatt nem is volt csak mobilnetem. Tegnap behúzták a digit és már az első 5 percben elkezdett hülyéskedni a gép.
2011. júl. 28. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Futtasd le csökkentett módban, az a biztos. Ne felejtsd el frissíteni előtte, ha nem tetted volna.
2011. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!