Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Számitógépes Reklámok eltávolí...

Számitógépes Reklámok eltávolítása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy Mióta cseréltem új windows ot azóta ugye feltettem a újra Google Chrome -ot és állandóan tele van ilyen reklámokkal: a bal alsó sarokban pld: gratulálunk ön nyert, szeretne nyerni Iphone 4-et. meg hasonlók ..... szóval tudjátok miről van szó ezeket hogyan lehet eltávolítani? mert nagyon zavar.. ? léccííí valaki írjameg pontosan.. :) köszönöm
2011. aug. 2. 09:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem telepítsd az Adblock Plus for Google Chrome-ot, majd a bővítményeknél állítsd be, hogy mit tiltson. :)
2011. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
van egy ien alkalmayas block valami a neve
2011. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem meg van egy másik gondom, mozilla van fent, és olyan virtusirtót keresek, amivel az összes reklámvirtust kilehet irtani, ugyan is akár mién weboldalra fel megyek, mindig fel ugranak kéretlen reklámok, ezeket hogyan lehet ki iktatni?
2013. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!