Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Anti vírus Free Dition...

AVG Anti vírus Free Dition 2011 van a gépemen, talált egy Trójai Falo. Dropper Genericz:AJBD nevü vírust amit karanténezett! MIlyen vírus írtó progival tudom ezt a gépemröl ki írtani, és honnan tölthetö le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 08:48
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Félve kérdezem meg: próbáltad kitörölni a karanténból?...

Vagy nem engedi??

2011. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még eddig semmit se próbáltam, a karantén törlését sem!

Várom hogy nálam okosab emberek mit tanácsolnak ez ügybe!

2011. aug. 28. 08:04
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Szóval arra akartam kilyukadni, hogy miért kellene külön program, amikor a tiéd elkapta, karanténba tette.

Most már csak onnan is kellene törölni (ha biztos vagy benne, hogy nem vakriasztás, és a karanténba rakott fájl tényleg vírusos, és nem fog hiányozni sehonnan).

2011. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz,karanténba tette, és ugy gondolom nem vakriasztás!

viszont nemtudom hogy lehet e onnan törölni, vagy ha nemlehet akkor maradhat e ugy tovább karanténba?

2011. aug. 28. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:

átnéztem az itteni trójai támába vágó kérdéseket és nagyrészbe az van javasolva hogy ha karanténba van akkor

abból baj már nemlehet maradhat ott, legalábbis amig az adott virus szoftver van a gépen.

2011. aug. 28. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
de azért ha tudod töröld
2011. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megnyitod az AVGt

Jobb sarokban a beálításokban kiválasztod a karantént,

és ott kitörlöd

2016. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!