Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez a babylon toolbar?

Mi ez a babylon toolbar?

Figyelt kérdés
egy malware-gen-t talált az avast az egyik mappájában. ez a program egyáltalán mire jó? És a vírus mit csinál(t) a gépemen?
2011. szept. 11. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
ui: én nem emlékszem hogy telepítettem volna ilyet a gépemre. Ez magától települt?
2011. szept. 11. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Jöhetett másik programmal. Vagy figyelmetlenül rákattintottál valamire.
2011. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az utóbbi időben telepített egyik program telepítésekor, nem voltál elég figyelmes, és nem vetted ki a bejelölést a Toolbár telepítésének kérdésekor a jelölő négyzetből.


most már a megoldás a:

Toolbar Cleaner

Gyilkoljuk le a kéretlen toolbarokat, pillanatok alatt

[link]

"Ha sok eszköztár gyűlt össze, vagy az a gyanúnk, hogy a böngészőnket valamilyen hívatlan beépülő modul lassítja, jól jöhet a Toolbar Cleaner. [link] Ha a telepítése után elindítjuk ezt a kis alkalmazást, böngészőkre lebontott listába szedve láthatjuk, milyen eszköztárak vagy BHO (Browser Helper Object) beépülők kerültek fel a gépünkre, és ezeket egy kattintással likvidálhatjuk a segítségével. A program az IE, a Firefox és a Chrome használatakor egyaránt a segítségünkre lehet."

2011. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Töröld le az égész programot (toolbart) Am valószínűleg valami más program telepítőjével települt (opcióként alapból be van pipálva a telepítése)

A vírus meg fogja a gépedet , adatvesztést okozhat és semmi hasznosat nem csinál szall töröld azt is

2011. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Bablyon szótár program.
2011. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Le akartam tölteni a Google Földet, jött volna vele a Chrome, de az nekem már van a gépemen. És észrevétlenül lejött a Google Update és a Toolbar, beépült a Firefox bővítmények közé és rengeteg bajt okozott! Rendszergazdai oldalon letiltotta a rendszer, de törölni nem tudtam, a saját fiókban némi fagyogatás árán sikerült megszabadulni tőle. És ez a letöltés a gyártó oldaláról történt.
2011. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

letörölni meg így tudjátok:

[link]

2012. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!