Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírus ez, mert eléggé...

Milyen vírus ez, mert eléggé beette magát a pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Anyukám ma azt mondta, hogy nézzem már meg a pendrive-ját, mert nem tudja megnyitni a mappákat meg ilyesmi! Megnéztem, és tényleg nagy gond volt vele! MINDEN EGYES mappát átalakított parancsikonnál, így a mappa nevel alá, oda is írta, hogy 2KB parancsikon, és mellette egy kis nyíl!(az olyankor jelenik meg az ikonok mellett ami nem az operációs rendszerrel együtt lett feltelepítve!) Na mindegy! És ott van 2 darab szöveges dokumentum, azt meg tudja nyitni! PDF fájlokat szintén nem(nincsen adobe reader olvasóm)! És ha a mappára kattintok, akkor kiír egy hibaüzenetet, hogy a mit tudom én milyen fájl most leírom példában: a puposbali 006205435 l_kgl nevü fájlt nem található és hogy ellenrőzizze a merevlemezt meg minden! Ez OK! De amikor az Avast-al elkezdem átvizsgálni, akkor rendesen kiírja a mappa nevét, és a benne lévő fájlokat! De amikor meg akarom nyitni a mappát ami alá egy 2 KB-os parancsikon feliratot biggyesztett akkor nem találja a fájlt! Milyen vírus ez? Most a spyware terminatort töltöttem le, és azzal fogom nemsokára leellenőrizni! Meg amikor bedugtam a pendrive-ot akkor kidobott egy hibaüzenetet, hogy ez és ez ne található, de utána ha X-et nyomtam rá(nem, volt más lehetőség) akkor továbbengedett és meg tudta, nézni a pendrive-ot de a mappákat, már akkor nem tudtam megnézni!
2011. okt. 10. 17:12
1 2
 11/14 Ferus87 válasza:
100%

Nekem is hasonló problémám volt, de sikerült megoldanom a következő oldalon leírtak alapján. Az oldal angol, érthető, de azért leírom.

1. Start megnyomása

2. Keresőbe beírni, hogy cmd

Bejön egy ablak oda pedig begépelni a következőt:

attrib -h -r -s /s /d f:\*.* (szoközökre figyelni!az

"f"-et a saját meghajtó szerint változtatni kell)

3. Enter ütés

4. Elvileg kész, létrehoz egy mappát a pendrive-on, amiben

megtalálod az adataidat.

5. Ha lemásoltad a dolgaidat célszerű formázni

[link]

2013. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Edward Cullen ® ***** válasza:
Köszönöm utolsó! hatalmas segítség volt :)
2014. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 djgabo1986 válasza:
sziasztok nekem ugyan ez a baj má ujjra telepitetem akkor is ugyanaz a hiba .
2016. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez az utolsó módszer szerencsére nekem is bevált! Köszönöm!
2016. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!