Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a pasim gépébe...

Hogyan tudom a pasim gépébe belépni? Jelszóval védi hogy tudnám megszerezni? Van valami billentyűkombináció amivel ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek
2011. okt. 22. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a bizalom egy kapcsolat alapja. ha nem bízol benne, akkor hamarosan vége van.


amúgy csökkentett módban belépsz és a felhasznalo profiloknal kitorlod a jelszot.



en a cursor hidert hasznalom, ami win indulaskor bekapcsol, es akkor nem jelenik a kurzor(nem is lathatalan)

billentyuvel tudom ki-be kapcsolni.


vagy ha ert hozza a tag, billentyu segitsegevel behozza a feladatkezelot, leallitja a progit, majd belep a vezerlopultba ahol az egereknel visszallitja a kurzort.


utobbihoz tobb "tudas" kell:D

2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bejelentkezéskor, ctrl+alt+delete, és usernamehez beírod hogy : administrator, vagy admin, és a jelszó meg semmi(üresenhagyod) és ha ez megvan akk egy enter és kész. De ez csak akkor van ha olyan pasid van, aki nem ért sokat az informatikához... Ha ez nemsikerül akkor bekapcsoláskor(amikor megy a test a legelején, nyomogasd az F8at vagy az F5t, ez attól függ milyen a BIOS) :D De amúgy én a helyedben nemtenném, elég nagy kib*szás lenne, ha az én barátnőm is kutatna a gépemben :) de tetudod...
2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én megtérdelném a fejed, aztán kidobnálak, mint macskát szarni, ha megtudnám, hogy a gépemben próbáltál turkálni.
2011. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát egyik sem jött be.Van egy csaj akitől voltak levelek a gépén és nem akarta hogy lássam de én látni akarom
2011. okt. 22. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:

WIN_Jelszo_tores


[link]


(ha így nem megy, segít az ophcrack LiveCD

[link]

ezzel a rendszert sem kell módosítani. Megtudhatod mi az aktuális jelszó, így törölni sem kell azt.)

2011. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha a postimage nem működne:

[link]

2011. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Figyelem! Más számítógépén ilyet végrehajtani (a tulajdonos tudta és engedélye nélkül) bűncselekmény

(BTK 300/C. §)!

2011. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

attól, hogy TE be tudsz??? lépni a jelszavával a felhasználói fiókjába, még nincs teljesen megoldva a rejtély....

uis, vszínű, hogy az a mappa, vagy maga a fájl, rejtve jelszavazva az e-mail fiókja biztosan jelszavazva, van tehát jöhet a köv. lépés ezek feltörése....

azt tudnod kell, hogy egy jó jelszó megfejtéséhsz (vannak rá programok) min. 1 év kell, komoly, nagyteljesítményű gép estén is, egy 15-20 spec. karakterekből álló jelszóhoz úgy kb. egymillió év....

2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!