Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus kérdés- lehet ebből...

Vírus kérdés- lehet ebből bajom? (bocs, ha nem szakszerűen írok, nem értek hozzá)

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt egy ismeretlenn névről, de nem a spam-be rakta. Meg akartam semmisíteni, de mikor bele akartam akttintani a négyzetbe, akkor megcsúzsott az ujjan a laptopon és véletlenül rákattintottam, megnyitotta, de én azonnal mentem is a törlés gomb felé. A kukából áthelyeztem a spam-be, mejd töröltem. A gép nem jelezte, h lett volna bármi is. Ha vírust érzékel, akkor szokta jelezni.

Lehet ebből baj?


2011. okt. 31. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magát az emailt megnyitod akkor semmi nem történik , csak az a lényeg, hogy a levélben található linket ne nyisd meg..
2011. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is úgy gondolom, h nem lett semmi baj, csak ideges vagyok, mert a fél életem ezen a gépen van és nem szántszándékkal kattintottam. Az alatt a pillanat alatt, amíg előttem volt az e-mail nem láttam linket, két csatolt fájl (vmi képszrű) volt rajta. Biztos, h nem ismerős küldte. Vmi érthetetlen név volt.
2011. okt. 31. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félted a laptopodat, tehetnél rá egy profi fizetős anti-virust, ami mellett nem kell féltened az adataidat a rendszer épségét, és biztonságát.. Ajánlom figyelmedbe ezt: [link] Egy évre mindössze 7000ft ami nem sok egy laptopért..
2011. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úristen te utolsó...

a panda az egy rakat szar...

2011. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ne egy vírusirtóra bízd az adataidat... Egy jó vírusirtóban is lehet csalódni.

Az adataidat rendszeresen írd ki valamire, pl. DVD-re.

Hagyd meg a gépen is.

És a védelemért is tegyél meg mindent. :)

Melyik vírusirtót használod?

2011. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 stell-1 ***** válasza:

Üdv

igen ha meg nyitottad az e-mailt, akkor lehetséges hogy fertozot a géped,ha az e_mailhoz volt MELLÉKLET,ha nem is kattintottal rá.

2011. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért nézd át ezzel gépet [link]
2011. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!