Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Igaz hogy az avirát nem lehet...

Igaz hogy az avirát nem lehet egy idő után frissíteni?

Figyelt kérdés
hallotam már ilyen esetekről ha igen akkor az ellen mit lehetne tenni?

2012. júl. 31. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem fordult elő.
2012. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mióta használsz avirát?
2012. júl. 31. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, az ingyenes verzió 1 évig jó. Utána uninstall, és felrakod az akkori aktuális verziót.

Megtudhatod, hogy a te példányod meddig érvényes még, ha jobb klikket nyomsz a tálcán az ikonján,

About Avira free antivirus,

Licence information fül,

Licence valid until: 2012.11.30 <-- itt írja a dátumot, meddig jó még.

2012. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi én a német verziót használom mert jól tudok németül:D közi hogy oda írtad angolul de az segített hogy leírtad hogy jobb egér gomb még ma tettem fel a gépre mellet az előtte leteszteltem még valamit... azt irja hogy 2012 11.30. jó akkor ugyan az a dátum 2013án le jár.köszi es segiettet majd veszek magamnak egy új gépet arra avirát teszem mert azt csak én fogom használni ezt a gépet a nővéremmel osztom de hamarosan csak az övé lesz most kereke neki egy olyan biztonsági megoldás amivel nem lessz semmi gondja,ahogy igy megnéztem a panda cloud volt az egyetlen ami intézte magát adatbázis frisités nem kell,ha jönn uj verzó az ö maga intézi el,kár pedig az avirát akkartam mert annak jó a vírusfelsimerése,de még ott van az mse ebbe nem vagyok ben biztos de a windows updtavel frissül az verzója ha kijönn egyuj ezt csak gondolom,meg olvastam párh elyen de nem biztos akkor mse vagy panda jobb a vírusfelismerésben?
2012. júl. 31. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, többször használtam már, de 1 évig egyfolytában nem. Ám amikor megnézném, NULL memóriacímre hivatkozva hibát dob. :D C'est la vie.
2012. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor ez a rossz az avirba,de én már hallotam olyan ti s hogy ugyan úgy nem tudta a frissíteni feltette újra,de akkor se engedte,most akkor segít az újra telepítés vagy nem,mert ezt nekem a egy jó vírusirtó nem terheli a gépet,jó a vírusfelismerése,igaz vannak neki sok téves riasztásai is de abba nem hal bele a gép,meg nem tud magyarul,de könnyen kezelhető,de nekem még könnyebb mert tanult nyelven használom:D
2012. aug. 1. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Avira jó, nekem tökéletesen működik. Az a lényeg, hogy amikor leszeded, akkor tényleg teljesen le legyen szedve! A saját uninstallja nem jó erre. Sok program szándékosan hagy maga után nyomot, hogy már telepítve volt! Próbáld meg pl. a CCleaner-rel leszedni és utána még takarítsd is ki vele a rendszert. Ha ezután telepíted, úgy kell települnie, mintha ez először történne, és akkor jó lesz. Az automatikus frissítés ha jól emlékszem alapbeállítás, szóval azzal sincs semmi probléma egy évig. De ha jogtiszta win7-ed van, arra fel tudod tenni a MSE-t, az is nagyon jó állítólag.. nem ismerem, nekem XP-m van :P


Tűzfalnak ajánlom a Comodo-t, az Avirával együtt erős védelmet adnak. Van még fent Malwarebytes, azzal is csekkolok legalább hetente - de nem szokott találni semmit, mert a másik kettő olyan jól véd.

2012. aug. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!