Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem jó tört (crackelt)...

Miért nem jó tört (crackelt) vírusírtót használni? E helyett jobb a próbaverziós változat? (Mármint a tört helyett? )

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mer nem tudhatod hogy ki írta a crackelt és hogy mit rakot bele
2012. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a vírusirtók napi szinten frissítenek adatbázist."általában"a krekkeltek ezt nem teszik meg és nem kapnak teljes online támogatást.

Egy vírusirtó csak azokat a vírusokat ismeri fel ami az adatbázisában van amit napi szinten frissít a gyártó.

2012. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóak már elmondták, hogy mi a helyzet. A próbaverzióssal meg az a gond, hogy azt csak 1 hónapig tudod úgy használni...

Rengeteg jó és ingyenes vírusirtó van, csak szét kell nézni.

2012. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Pl.: Avast (évente egyszer kell csak regisztrálni, aztán használhatod is)
2012. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább használj ingyenest rengetek van itt van egy pár:

[link]

[link]

[link]

[link]


és van még több .mindenkinek más tetszik

2012. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Kingsoft Antivirusom van. Elég jól véd most töltöttem le az újabb verzióját amely kémprogramvédelemmel is rendelkezik. Oldala: [link]

Véleményem: Pozitív: Jól véd, van kémprogram védelme, Letöltésvédelme azaz ha letöltök valamit egyből ellenőrzi nem-e vírusos. Nem fogja a gépet se ramilag se processzorilag. Csak ajánlani tudom. Ingyen ennél jobbat nem kapsz azt garantálom. Felhő védelme is van ami nagy előnye.

Negatív: Nem magyar.

Csak ajánlani tudom. Igaz nem sokan ismerik,de akik ismerik tuti nem törölték még le..

2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is most ezt használom 11 trojait talált és csak most tettem fel és nincs vége a vizsgálatnak Ja és előtte Kaspersky 2012 volt most kereséskor a CPU 60 százalékát ki használja a Kingsoft Antivirus de utána a 14% kát használja kiés talált 16 trojant és kis írtota
2012. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
bocsi a előzt nem én montam csak be másoltam de az után már az én véleményemet és tapasztalatomat montam el
2012. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És az is elő szokott fordulni, hogy egy ilyen crackelt vírusírtóban vírus van.
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
85%
Hogy a felmerülő morális aggályokról ne is szóljunk. :D Mert ugye mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e "lopott" szoftvert használni, vagy sem. :)
2012. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!