Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ingyenes avast vírusírtom...

Ingyenes avast vírusírtom van. Kiírta, hogy frissítés érhető el. Rákattintottam. Eszem megállt amikor láttam mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
Letörölte az ingyenest, és egy fizetőset rakott fel. Mivel regisztrálni nem fogok az oldalon, így ugye nem kell fizetni, mert le van töltve? Bár azóta a gépről is letöröltem.
2012. aug. 26. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned, a pro verzió is letölthető kipróbálható(talán 30 napig) és ha tovább szeretnéd használni akkor kellene licence kulcsot venni hozzá.
2012. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes avast-ért is regisztrálni kell. Ingyenes, fájdalommentes folyamat.
2012. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 26. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az ablakot a telepítés után szokta feldobni. Bár angolul írja, azért nem árt figyelni mire kattingat az ember, mert kapásból felajánlja hogy frissítsd le a fizetős verzióra.

Persze megvásárolni ilyenkor sem kötelező, de így csak egy hónapig tudod használni (gondolom én, nem használok avast-ot)

Frissíteni amúgy sem kell kézileg, az adatbázisát automatikusan frissíti.

Minden olyan ablakot ami valamilyen frissítésre agitál, nyugodtan bezárhatod, esetleg ha van olyan lehetőség jelöld be, hogy többé ne kérdezze.

2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Avastom van,ingyenes, nincs olyan üzenet, hogy frissítés érhető el, egyszerűen frissít automatikusan, aztán értesít erről a kis felugró ablakban.

Gondolom az volt kiírva, frissítsen az Avast Pro-ra, vagy ilyesmi. Figyelmesebben kell kattingatni, ez minden más programra is igaz, főleg az ingyenesekre.

Na és hogy kell-e fizetni? Miért kellene? Nincs olyan sehol, hogy véletlenül kattintasz és már fizetned kell. Ez mindig úgy működik, hogy előbb fizetsz, ha jónak látod és aztán kapod meg az ellenértéket.

2012. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de mindenre rákattintasz, amivel találkozol? Nagy hiba. Nézd meg mindig, hogy mire kattintasz. :)
2012. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!