Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » PC Performer, Trojan: Win32/Si...

PC Performer, Trojan: Win32/Sirefef. AG?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni,barátnőm letöltötte a PC Performer és nem lehetett törölni,ami blokkolta a vírusirtót.A vírusirtót leszedtem,felraktam egy másikat,most már ez működik. Nagy nehezen sikerült törölnöm a PC Performert,de a tűzfalat nem tudom bekapcsolni és a frissítés sem működik.Mi lehet a probléma?
2012. szept. 15. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek kell minden vacakot letölteni???

A PC Performer HAMIS VIRUSIRTÓ, vagyis maga a trójai! Megnéztem a Google keresőjében a böngésző WOT kiegészítője pirossal jelöli, megnyitva megjelenik a WARNING (veszélyes) üzenet, sőt a védelem (ESS5, valódi) is azonnal ugrott rá.

Mi a megoldás? Újra kell telepíteni a Windowst.

Böngészőkbe le kell tölteni a WOT és Adblock Plus (reklámblokkoló) kiegészítőket.

Akár fizetős, megbízható védelem telepítése.

2012. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Nekem is ez volt a gyanúm csak reménykedtem benne,hogy meg lehet oldani máshogy is.

Én igazából egy mezei felhasználó vagyok,de egy párszor már sikerült rendbe tennem a gépét...minden sz@r letölt hiába mondom neki

2012. szept. 15. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, a Microsoft se tud jobb megoldást. Nem sokat tudok angolul, de a Google Chrome automatikusan lefordította.

Én is elkövettem még az elején ezt a hibát (letöltöttem valamit, amiben trójai volt), majdcsak megtanulja. De a legjobb lenne, ha megtanítanád telepíteni. Garantáltan elmenne a kedve a felelőtlen letöltögetéstől.

2012. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvastam én is.

Sajnos azt kell mondjam,hogy sík hülye hozzá,már ezerszer mondtam neki,a múltkori ilyen akciója is több órámba telt mire újra működött a gépe.

2012. szept. 15. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust. Egyik régebbi munkahelyemen volt egy olyan (diplomás!) kollégánk, aki az összes létező spamot megnyitotta, mellékletekkel együtt. Hetente egyszer leállt miatta a szerver, jöhetett a vírusirtás és a dühöngő informatikus. A végén nem kapott netet, akkor meg az volt a baja.
2012. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!