Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom kiirtani a gépemről...

Nicola73 kérdése:

Hogy tudom kiirtani a gépemről a Win32/Sirefef. EZ trójait?

Figyelt kérdés

NOD32-t használok, de minden indításkor megtalálja és megkérdi törölje-e. Ekkor újraindul a rendszer, majd ismét megtalálja. Számos Antispyware programmal próbálkoztam, de hiába. A rendszerem Win7 64biten. A mappa ahol a féreg "fészkel" C:\Windows\assembly\GAC_32\Desktop.ini

Kérlek segítsetek mit tegyek. Akinek hasonló problémája van kérem írjon.



2012. nov. 26. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows reinstall, próbálj meg valami virusírtót, de nem fűzök sok reményt a dologhoz...=/
2012. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem akarom még újrarakni a rendszert. Küzdök ellene. Rengeteg főrumot találtam, ahogy az emberek hasonló cipőben járnak mint én. Pontosítom kicsit a problémát, mert rájöttem egy két dologra közben: Valószínű a trójai a services.exe file-t fertőzte meg elsőnek ami a system32-ben van. A vírusirtóm is azt találja meg elsőnek. A neve Win64/Patched.A.Gen, ami állítólag a legújabb tróji és feladatai a vírusírtó programok frissítésének megakadályozása illetve információkat küld a gépről azoknak akik ezt a rosszindulatú programot írták. Ezeket itt http://www.youtube.com/watch?v=rUgnYqjh5hA olvastam.
2012. nov. 26. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
avast.com <<<
2012. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 stell-1 ***** válasza:

Udv.

Ez Zeroaccess Rootkit.hasznald az

1:TDSSKILLERT a blogombol.

[link]

2:Es az MBANR antirootkit programot.

[link]

Letolteni, futtatni, frissiteni, scan es az scan utan, CLEANUP,

2012. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 linkids ***** válasza:
Combofixet ereszd rá.. Utána meg csökkentett módba semmisítsd meg a karantént..
2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!