Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Biztonság

A kérdés

Melyik a legjobb TELJESEN ingyenes, magyar nyelvű vírus irtó és egyben tűzfal program?

De az sem baj, ha nem egyben van. Csak az a lényeg, hogy magyar legyen, nem próba verzió, és ne kavarjanak be egymásnak.

2009-08-26 13:20  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
én vírusírtónak az AVAST-ot használom, igaz regisztrálni kell, de az otthoni licenchez a regisztráció ingyenes. Tűzfalat nem használok mert a helyi szolgálltató szerverén van valami ami megszűri.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2009-08-26 13:26 Privát üzenet
Én az avast!-ra szavazok, teljesen ingyenes (van egy ingyenes regisztrációja ugyan), magyar verziója is létezik és akad tűzfal funkciója is, bár én ZoneAlarm tűzfalat azért használok melléje a biztonság kedvéért. Az ugyan ingyenes és nagyon jó (piacvezető), de nem magyar.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2009-08-26 13:30 Privát üzenet
A fórumnak van egy hasznos, ámde valószínűleg rejtett szolgáltatása (kevesen találjuk meg és még kevesebben használjuk) a főoldalon melyet "keresés"-nek hívnak. Kismillió egyezer ilyen kérdés van és ehhez hasonló is, mindenkinek más vírusirtó és tűzfal válik be. Úgyis mindenki azt fogja ajánlani amit ő használ. 100%-os védelem NINCS. Ez egy összetett folyamat, sok dologtól függ. Én azt javaslom hogy nézz szét a többi kérdések között, és nézd meg mit ajánlanak. Azért összegyűjtöttem neked a teljesen ingyenes vírusirtókat: Avira, Avast, AVG, ClamAV, PCTools Antivirus CAV. Persze hogyha szedsz le hozzá a fizetősökhöz is működő képes serialt akkor 30 nap után is használhatod. Én tűzfalat nem szoktam használni, úgy hogy nincs tapasztalatom ilyen téren. Amúgy meg nem értem mi a gondod az angol nyelvvel..Magad elé ragadsz egy szótárat és kiszótárazod amit nem tudsz, vagy felmész a www.sztaki.hu-ra és itt kiszótárazod.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2009-08-26 15:43 Privát üzenet
Ha mobilneted van, akkor kell a nagyon kemény tűzfal. De kell a vírusirtó és a kémprogram irtó is. A legjobb erről a három helyről letölteni: www.letoltes.prim.hu illetve www.biztonsagportal.hu, esetleg a www.origo.hu számítástechnikai oldalán.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2009-08-26 21:39 Privát üzenet
Vírusírtó: Avast, kémprogramok ellen: Spybot et Search, Spyware Terminator (magyarra be lehet állítani, de annyit azért csak tudsz angolul, hogy Languagues), vagy Ad-Aware Free, tűzfal: ZoneAlarm, Commodo stb. Mind ingyenes, letölthető, telepíthető, frissitésekre figyelj. Hetente futtasd le mindegyiket.

# 5/14Időpont 2009-08-26 21:42 Privát üzenet
Ha külső tűzfalat használsz (Commodo, ZoneAlarm stb.), előtte kapcsold ki a Windows tűzfalat, mert összeakad vele!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2009-08-26 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A 15:43-kor válaszolónak azt üzenem, hogy akkor mi a fa*zért ír, ha felidegesíti a dolog. Ne legyél ilyen, mert a végén szívrohamot kapsz! Nem volt muszáj a kérdésre válaszolni nagy okos.

A többieknek köszönöm a választ, kikapcsoltam a windowsos tűzfalat, nehogy összeakadjanak.

# 7/14Időpont 2009-08-27 19:59 Privát üzenet
Hát én se tudtam ezt, irgalmatlan, mit művelt a két, egymást is blokkoló tűzfal, kész agyvérzés! Állandóan blokkoltak, nem ment a netem. Ez még három éve volt, most már megtanultam sok ilyen apró fogást. Jó tanulást, fog ez menni.

# 8/14Időpont 2009-09-20 15:51 Privát üzenet
avg internet szecuriry vagy mi ez. rögtön kiteszi ha valami virusos linket küldenek vagy ilyesmi...

# 9/14Időpont 2010-10-14 15:11 Privát üzenet
Update-elve; avast, spyware terminator, malwarebytes teljes rendszer vizsgálás, SEMMI!

Nod32 Online Scanner-el meg talált 2 cuccot!

Szóval ennyit ezekről a "díjnyertes, ingyenes csoda biztonsági" szoftverekről

jah...a comodo "tűzmadara" is fent volt

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2010-12-31 01:11 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a legjobb Ingyenes antivirus program, anit le tudnék tolteni?
Mi jelenleg a legjobb ingyenesen letölthető Tűzfal/Vírusirtó program?
Melyik a legjobb magyar, ingyenes, teljes verziós vírusírtó program?
Melyik a legjobb vírusirtó program?
Melyik a legjobb ingyenesen is letölthető vírusirtó program?
Melyik a legjobb vírusírtó program?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Biztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2014, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu