Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Java 7-esem frissíteni...

Peti789 kérdése:

A Java 7-esem frissíteni akar. Olvastam, hogy veszélyes. Inkább ki kell kapcsolni magát a Java-t is. Mit csináljak? Engedjem? Kikapcsoljam? (Hogy kell? )

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A frissítést kapcsold ki és hagyd a régit.

Én tegnap futtattam egy boot idejű víruskeresést és 6 találatom volt mind a jáván keresztül.Nem okozott észlelhető problémát de hosszú távon jobb ha nincs.

2013. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsomkovacs ***** válasza:
Nem tudom, mit csinál az Oracle, de azt az exploitot, ami most írogatnak mindenfelé, már hónapok óta nyilvánosságra hozták. (Ehhez képes találtam olyan blogot, ami még most is 0-day exploitként írta le.) Ez a hiba nem az upgrade során jön be, hanem amikor a Java 7-et telepítetted. Ha már fent van, akkor engedélyezd az automatikus frissítést, mert ha valami, az esetleg segíthet rajta. De jobb, ha törlöd, és felteszed a Java 6-ot, és nem frissíted Java 7-re. A 6-os verzióban elvileg ez a hiba még nem szerepelt.
2013. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vezérlőpultban tiltsd le a Java automatikus frissitését, illetve a böngészőkben tiltsd le a beépülőt. Nálam napok óta így futnak, semmi gond nincs a Java hiányából. Lehet frissiteni, ez a 7.11 az új.
2013. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpultban a Java "gőzölgő kávéscsésze" ikonja van.
2013. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már jó. De ma letiltott Java plug-innal és Java Control Panellel is megpróbálkoztak egy teljesen ártalmatlan weboldalon (Java és Flash sok van rajta) keresztül a támadással. Piszkosul fagyott a Chrome. De a védelem becsapta előtte az ajtót (blokkolt a tűzfal).
2013. jan. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a jó hír nem kellett sokat várni [link]
2013. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!