Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a teendő, ha a rendszergazd...

Mi a teendő, ha a rendszergazda elfelejtette a jelszót?

Figyelt kérdés
Csak a vendégbe tudok belépni a saját számítógépünkön, és ez nagyon zavaró... remélem, lehet tenni valamit.
2013. febr. 2. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adatmentés, újratelepítés.
2013. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az elég nagy baj, mert nekem a munkámhoz minden nap kell a gép. Én nem értek a telepítéshez, csak apukám, neki meg napokba telik megcsinálni... :S nincs más mód?
2013. febr. 2. 23:43
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ. Ez lemaradt.
2013. febr. 2. 23:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Hívni egy hackert. Gondolom nem a NASA szigorúan titkos gépeiről van szó, egy sima jelszót a legtöbb informatikus nagyjából két perc alatt kerül meg. :)
2013. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a Hiren's BootCD-ben van olyan tool, amivel ki lehet kerülni a winsows jelszót, de ehhez azért kell egy kis informatikai és angol tudás
2013. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha ismernék olyat... :D
2013. febr. 2. 23:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy gép telepítés adatmentés nélkül 2 óra. Apukád nem tudom mit szutyakol, ha neki napokba telik. Keríts egy szakit, újrateszi és megoldva.

Nem fura, hogy úgy felejted el a jelszót, hogy naponta használod?

2013. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Keress pendriveről indítható DOS alapú programokat, azokkal meg lehet oldani a jelszógondot. Kiírni nem fogják, de törölni igen, utána a felhasználónévvel + üres jelszóval tudsz bejelentkezni. Utána tudsz jelszót is változtatni. Régebben használtam ilyen programot a saját rendszerem jelszavának törlésére, sikeresen meg is oldódott a gond. Már nem tudom mi volt a neve, ha meglenne, jelentkezek.
2013. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Apám talált ki nap mint nap új jelszót, hogy az öcsém ne férjen hozzá a géphez, amíg meg nem tanult mindent másnapra az óráira, de egy szép napon elfelejtette, mit állított be. :DD Nem tudom, mit szerencsétlenkedik a telepítéssel, de én aztán egyáltalán nem is értek hozzá. Kipróbálom, amiket leírtatok, köszönöm!
2013. febr. 3. 00:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Eeeh... a kommunikáció + ész hiány csuda dolgokra képes.

Hívj szakit, ne kísérletezz, mert az adatok visszaállítása sokkal macerásabb, mint a megóvásuk. Ha pedig nem értesz hozzá elég nagy kárt is tudsz okozni!

2013. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!