Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kikapcsoljam? Bekapcsoljam? -...

Kikapcsoljam? Bekapcsoljam? - mármint a Windows tűzfalat.

Figyelt kérdés

Az Adobe Flash Player letöltése magával hozott egy vizsgálódó programot, ami megállapította, hogy semmilyen védelem nincs a gépen, tűzfal kikapcsolva.

Miért volt kikapcsolva? Mert a HGW után fölösleges?

Egy analfabétához szóltok, ha szóltok! Köszönettel venném!


2013. márc. 4. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a semminel jobb a windows tuzfala,akkor tud bosszanto lenni ,ha egy telepitett progit nem enged ki a netre es igy az nem tud normalisan futni


egyszeru a megoldas : egy komoly vedelmi programnak van integralt tuzfala...telepitesnel kikapcsolja a windows tuzfalat,igy a problema megoldva

2013. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megáll az eszem. Szakember szedte le a munkahelyi felszereltséget a gépről és tette(állítólag) alkalmassá otthoni használatra nekem. És én erről a gépről intézem a fizetnivalóimat.
2013. márc. 4. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

A McAfree jött le az Adobe Flash Playerrel, ha bejelölted.

A Vezérlőpult/Biztonsági Központban nézd meg, mi van bekapcsolva.

Ha az operációs rendszer XP, akkor annak a tűzfala semmit se ér, mondjuk egy Comodo Internet Security már biztosan komoly védelem lenne. Ez így csak egyre jó: begyűjtöd az összes férget és trójait.

2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, XP. Én ijedtemben azonnal visszakapcsoltam a tűzfalat. A programletöltéssel meg talán megvárom a familiámat.

Köszönöm szépen a reagálásotokat.

2013. márc. 4. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessék, tűzfalas, ingyenes védelem, csak jól kell beállítani, utána kikapcsolhatod a Windows XP tűzfalát.

[link]

2013. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ki van kapcsolva az XP tűzfala, de fizetős Eset Smart Security6 a védelem.
2013. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Letöltetem, ha meglátogatnak hozzáértők, legkésőbb húsvétkor. Az előző gépen az Avast volt, amitől csak a géppel együtt tudtam megszabadulni. Azt én töltöttem le, de most ezzel a "jól beállítással" elrettentettél.

Igazán kedvesek vagytok, köszönöm szépen.

2013. márc. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!