Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem. Mit tegyek...

Vírusos a gépem. Mit tegyek ellene? (többi lent)

Figyelt kérdés

Idővel a gépem lassulni kezdett, sokszor befagyott az egész gép úgy h csak az újraindítás segített, olyan hiba üzenetet írt ki az operációs rendszerem (eredeti windows 7 ultimate 32 bit) h a számítógépen kevés hely áll rendelkezésre pedig a tárhely több mint 50% szabad! Ekkor kezdtem vírusra gyanakodni. Átfuttattam az avast (ez a vírusirtóm) vírus kereső programját, de nem talált semmit. Egyik ismerősöm ajánlotta a "PC Tools Spyware Doctor" nevű víruskereső és irtó programot aminek a víruskeresés után 14 trója vírust talált a system (windows op.rendszer alap fájljai) között!

Mit csináljak?



2013. márc. 12. 14:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
még annyit h a PC Tools Spyware Doctor nem eredeti így nem tudom eltávolítani vele :/
2013. márc. 12. 14:44
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Rakd újra a windowst és használj normális irtót ne ilyen ingyenes szart.
2013. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és milyen vírus irtót?
2013. márc. 12. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Direkt nem mondok nevet,mert mindenkinek más jön be. Én egy fajtát használok már több mint 5 éve. Fizetős ,de persze ingyenesen. :)
2013. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security, Avira, Avast, AVG, Kaspersky, akármi
2013. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eset smart securityt használok évek óta minodloginnal. A mindlogin mindig keres érvényes nevet és jelszót hozzá és bemásolja az esetbe igy mindig teljes verziós virusirtóm van ingyenesen.
2013. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ESET 6 egész jó.De ne ilyen login akármi vackokkal használd!

[link]

Itt segítenek,de itt találsz hozzá valódi licenset,kódot amit 1 perc alatt beregizel ESET oldalán,és küldik is a felhasználó nevet és jelszót a programhoz,ami 1 valamikor 2 hónapra érvényes! Ha lejárt ujjból felmész az sg.hu oldalra,mert mindig kiírják a frissebb regisztrációs kódokat. (Ezeket magazinokba találhatóak amúgy,mint chip,pc world...)

2013. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A minodlogin ugyanaz a sistem csak épp nem kell sehova felmenned. Saját maga keres és beilleszt.
2013. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a login nem valós,nem eredeti licenset talál,nézz kicsit utána...Ilyen vackok miatt mondják ESET-re egyes "okosak",hogy szar,mert hogy be engednek nekik olyasmi vírusokat és egyebeket,közbe egy valós licensel ellátott vírusirtóval,valós frissitésel nem kapnának még meg..

Sosem szabad használni ilyen login hülyeségeket,se egyéb crack által tákolt vírusirtó programokat!

Tessék kicsit utána járni...

2013. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked valami becsipődésed van a minodloginra? Lehet egyforma név és jelszónk van csak te beirod kézzel meg regisztrálsz nemtom hova nekem meg a progi megkeresi és beilleszti.
2013. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!