Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virus erte a gepemet, chromeba...

Virus erte a gepemet, chromeban automatikussan qvo6.com fogad es sehogy nem sikerul levennem a geprol?

Figyelt kérdés

van aki megoldotta mar ezt a virust?

safe modeben rakerestem a qvo6 ra es mindent toroltem majd restartaltam de meg mindig itt van


2013. márc. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ragd újra a géped, az biztos működik
2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Online scanner: [link]
2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nagyon egyszerű ezt megoldani. Jobb klikk az parancsikonra->tulajdonságok->a "cél"-nál a ".exe""-után törölj ki mindent. amacskaköröm maradjon meg. Majd alkalmaz és ok. Ezt csináld meg mindnél és utánna tedd őket vissza gyorsindítóba a tálcára ha akarod. ennyi. Nekem bevált. :)
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és mind ezt a start menüben. de először töröld a parancsikont mind az asztalról, mind a gyorsindítóbol. miután megycsináltál mindent utána tedd őket vissza
2013. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gradvohl válasza:
milyen parancsikonról beszélsz? én beírom keresőbe hogy qvo6 de semmit sem talál.. valami ötlet? :/
2013. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!