Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szinte minden leállt a gépen,...

Szinte minden leállt a gépen, majd újraindult. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy youtube-os videót néztem, majd megállt a videó. Frissítettem, erre azt írja, hogy összeomlott a flash. Aztán látom, hogy alul a tálcán kis beszédbuborékok írják, hogy egyenként állnak le a torrent fájljaim. Ezt követően már nem nyílt meg új lap a google chrome-ban, mikor nyitottam, majd újra akartam indítani a chrome-ot, de mikor nyitottam volna meg újra, valami hibát írt ki. A vírusirtóm egy kis ideig hibás licenszet írt ki (crack-elt AVG-m van, de már vagy 8 hónapja és eddig semmi baj nem volt vele)Aztán az internet kapcsolatot bontotta. Majd nyitni akartam egy mappát, de eltűnt a tálcáról. (windows 7-em van és rögzítve volt a tálcán a mappa ikon.) Most már úgy nagyjából kezd minden helyre állni, a vírusirtóm is megy és elindítottam vele egy keresést. A chrome is fut, bár, mikor kiléptem belőle, még bevoltam jelentkezve egy halom oldalra (automatikus bejelentkezéssel a facebook-ra, pandastar.hu-ra illetve a dulingo.com-ra) de most, hogy újra megnyitottam, mindből kivolt jelentkezve.(talán a cookiek törlődve lettek?) Mi történhetett?
2013. ápr. 23. 23:29
 1/8 A kérdező kommentje:
*azt, hogy majd újraindult nem magára a gépre értettem, hanem a programokra.
2013. ápr. 23. 23:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem szoftveres hibának tűnik.

Én a helyedben első körben ráeresztenék a gépre valami NORMÁLIS vírusirtót (AVG Free, Avast, esetleg NOD32 próbaverzió).

Illetve, volt-e valami szoftveres változás mostanában? A Win7 néha elég hülye hibákat képes produkálni. Driver frissítés, böngésző frissítés, Flash Player frissítés... Bármi okozhatta.

2013. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe semmi. Csak annyi, hogy az internetsebességünket csökkentettük a szolgáltatónál 7,2 mb\s letöltési sebességről 6-ra, de nem hiszem, hogy ez okozta a hibát. Na de akkor leszedek egy avast próbaverziót.
2013. ápr. 24. 00:05
 4/8 A kérdező kommentje:
próbálom letölteni chrome-on, de annyit ír ki, hogy leöltés meghiúsult - a rendszer foglalt.
2013. ápr. 24. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel videóval történt, lehet Javascriptbe ágyazott trójai.

Pl. Win32/JS Trojan Downloader. Az AVG küzdött vele, benyelte és leállt.

2013. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt futtasd le: [link]
2013. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne használjatok crackelt vírusirtót mert onnan tol nem a tietek a gép é avg free használok és nincs bajom vele
2013. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!