Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mi volt? A gépem 84 frissít...

Ez mi volt? A gépem 84 frissítést telepített, és valami "Szervizcsomag konfigurálása" ilyet írt ki, és csinált még állítólag utána. És most megint frissíteni akar.

Figyelt kérdés

Elég már!! Azt se tudom, miket szokott telepíteni, de nem tudom kikerülni a frissítések telepítését, mert csak úgy tudom leállítani a gépet, hogy ott van az a kis felkiáltójel a leállító-gombon.


Valaki el tudná magyarázni? Nagyon köszönöm, hogyha igen!!



2013. máj. 19. 01:58
 1/8 Argloss ***** válasza:
100%
Nincsen ebben semmi meglepő. Az operációs rendszerek nagyon összetett dolgok és mivel emberek készítik így nagyon messze vannak a tökéletestől. Biztonsági és stabilitási hibákat javítanak a frissítések és néha új funkciókat is adnak. Ha Windows akkor a vezérlőpultban meg tudod nézni a frissítések azonosítóját és az MS oldalán elolvashatod, hogy melyik mit csinál pontosan... (valószínűleg angolul) A vezérlőpultban ki is lehet kapcsolni a frissítést.
2013. máj. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most is kétszer konfigurált, és negyed órába telt, amíg betöltött :/ Másnak is van ilyen? Amúgy a zöld az ment!
2013. máj. 19. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Valódi kódos a Windows a gépeden? Az enyém az, ilyet még soha nem tett, nem szokott egyszerre ennyit letölteni és telepíteni. Úgy kellene beállítanod a Vezérlőpultban, hogy letölthesse, de telepíteni csak akkor telepítheti, ha én megengedem.
2013. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy igen. Rendes számítógépes emberke telepítette, szerintem valódi. De lehet, hogy le fogom tiltani akkor a frissítéseket, úgyse tudom, mire jók. Ja de amúgy akkor még nem indította be a frissítéseket? Mert mintha tényleg kiírt volna ilyet, hogy a frissítések érvényesítéséhez vagy alkalmazásának engedélyezéséhez kattintson ide--- ezt a tálcán betöltés után. Akkor szerintem le lesznek tiltva ezek. És ugye akkor nem áll fent ilyen, pl hogy nem fog futni a videólejátszó rajta, hogyha nem frissítek? Kövi komit is köszönöm, arra is ment a zöld.
2013. máj. 20. 12:27
 5/8 Emberek ***** válasza:
El fog indulni neked minden, még akkoris ha nem frissítesz, csak lesznek az op. rendszereden kisebb nagyobb biztonsági, és stabilitási hibák. Magyarul aki akar, hozzáférhet a gépedhez. Szerintem érdemes frissítgetni. Egy idő után már úgyis csak 5-8 frissítés lesz csak, amivel percek alatt végez.
2013. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 éves gép, 84-es előtt 14 volt a legtöbb amit frissített. Ennyit még eddig sose.
2013. máj. 20. 13:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi ezt a választ is, zöld ment!
2013. máj. 20. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd el az Automatikus frissitést és Internet Explorer, Windows Update (Adobe Flash Player ActiveX-szel állapitja meg, mi kell a gépedre, lehet, hogy ez hiányzik nálad). Ha bejön a frissitő oldal, akkor Egyéni. Nem fog feleslegesen töltögetni azt is, ami neked nem is kell.
2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!