Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy rakjam újra a számítógépet?

Hogy rakjam újra a számítógépet?

Figyelt kérdés
Újra szeretném rakni a számítógépet, le szeretném az összes adatot törülni, és nem tudom mien telepítők kellenek hozzá, hogy is működik ez az egész?

2013. júl. 17. 18:36
 1/8 soccerway ***** válasza:
Hát a 0-ról nehéz lesz. Javaslom mélyedj el a témában, google. Vagy hívj szakembert. Az se mindegy milyen rendszert akarsz telepíteni, több féle van.
2013. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
win 7
2013. júl. 17. 18:50
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:

Javallott mindenekelőtt a drivereid lementése egy adathordozóra, különösen ha régebbi a konfigurációd. Sok energiát megspórolsz, ha nem utólag kell vadászni, ráadásul a régebbi hardvereknek nem mindig a legújabb driver a legoptimálisabb. Sőt szélsőséges esetben nem is találsz már hozzájuk. A chipseteket nem feltétlen ismeri fel pl. a windows.

Azonkívül: operációs rendszer képfájlja - az maga a telepítő. Plusz egy adattárolóeszköz másolására való program, az ISO kiírására. De igaz, ne sajnáld rá az időt, nézz utána minden szempontból, ha valami kétséges, kérdezz. Nem olyan bonyolult, nekem is sikerült, holott előtte 0 rendszert telepítettem. Persze körültekintő voltam és volt időm.

2013. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hú oké, akkor utánajárok 1 kicsit, HDD tartalmát nem akarom megtartani..., és nincsennek meg a régebbi telepítőlemezeim se amik kellenek. akkor rászentelek 1 kis időt...

Köszi a segitséget

2013. júl. 17. 20:08
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:
Van egy program Driver magician lite, majd belinkelem, csak most késő van nekem.
2013. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. júl. 18. 09:51
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:

[link]

Illesztőprogramok mentésére szolgáló program. Listát készít a meglévő driverekről,melyeket tetszőleges helyre mentheted. Pirossal jelzi ami nem windows-os; azok fontosak. Viszont lehet, hogy van erre jobb program,én nem ismerek. De ez egyszer megszívatott, nem egészen volt hibátlan, csak nekem megvolt az alaplap cd-je. Szóval nesze semmi fogd meg jól. Keress másikat is, abiztonság kedvéért, kismillió fajta van. Mondjon valaki egyet!

2013. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!