Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért tartalmaz az Adobe...

Miért tartalmaz az Adobe Acrobat 30 napos próbaverziója fertőzött toolbart?

Figyelt kérdés
Nekem csak űrlapok kitöltéshez kell, a pluginjait letiltottam. A Chrome-ban is (ott pirossal jelzi a védelem). Az Eset Smart Security6 webvédelem és a HTTP szűrő ezt találta: Win32/Toolbar Widgi. A gyártó honlapjáról töltöttem le, regisztráció után. [link]

2013. szept. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért rakják bele ezeket a szemeteket mindenbe, mert ezzel könnyen pénzhez jutnak. Annyi a feladatod, hogy telepítéskor nem csak végignyomkodod, hogy next, next, next, next, hanem ezeket kihagyod. Ugyanez van szinte minden programnál, tehát vagy csak úgy kell tenned, mint a többinél, vagy már eleve tele van a géped ilyen sz*rságokkal, és akkor az a plusz egy nem oszt, nem szoroz.
2013. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telepítésnél nem jelezte, hogy ez is vírusos szemét is benne van. De nagyon észnél volt az Eset, azonnal elkapta, bevágta a karanténba. Szerencsére megbízható (nem tört, újságkódos).
2013. szept. 4. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mocskos dolgok ezek, foleg ha nem szedheted ki a pipat...

Hal isten altalaba mind uninstalalhato kulon.

2013. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!