Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért maradok belejentkezve...

Miért maradok belejentkezve facebookon?

Figyelt kérdés
Nemrég elromlott a telóm, bennmaradtam fb-n rajta és azóta fent vagyok cseten már annyira idegesít. Megnéztem mindent hogy hogyan lehetne kijelentkezni,tudom hogy az aktuális eszközről kell kijelentkezni amelyikről bejelentkeztem. Facebookon megnéztem a beállításokba ott beléptem a "BIZTONSÁG" pontra és ott van utolsónak hogy:"Aktív bejelentkezések" mindegyiket leállítottam de akkor sem volt semmi akkor is elérhető vagyok. Légyszi segítsetek mert mindenki azt hiszi hogy elérhető vagyok nem akrom hogy megsértődjenek hogy direkt nem írok vissza,köszi előre is a NORMÁLIS válaszokat, nem szeretnék veszekedést.

2013. nov. 2. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megint, úgy ahogy csináltad, töröld a mostanin kívül az összes aktív bejelentkezést.

És ezután változtasd meg a jelszavadat.

2013. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az köszi. Ez nem jutott volna eszembe,sikerült :) :)
2013. nov. 2. 18:10
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi mégsem,most megin ugyanaz van :/
2013. nov. 2. 18:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a választ a kérdésemre, amikor bejelntkezünk be pipáltam hogy maradja bejelentkezve és onnatól már nem voltam kijelentkezéskor elérhető. Úgy hogy ha ilyen problémátok akad akkor próbálkozzatok ezekkel. :)
2013. nov. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!