Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lenne egy olyan gondom hogy...

Ferenc3 kérdése:

Lenne egy olyan gondom hogy amikor be akarom kapcsolni a számitógépet akkor azt irja ki a számitógép indítása nem sikerült mert egy program nem érhető el a számítógépen mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés

lenne egy olyan gondom hogy amikor be akarom kapcsolni a számitógépet akkor azt irja ki a számitógép indítása nem sikerült mert egy program nem érhető el a számítógépen

1 rakja be a windowns telepitőlemezét

2 válassza ki ezt meg ezt

ha nem rendelkezik ezzel a lemezzel akkor kérje az internet segítségét vagy lépjen kapcsolatba a gyártóval

én valahogy el tuttam inditani megnyomtam az f3-mat utánna az f8-at és kiválasztottam egy lehetőséget már nem emlékszem hogy méket de elindult nehezen.

a szabad terület a C-n 8,2 gb ez baj?



2014. jan. 26. 10:43
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Először be kellene azonosítani melyik program/fájl az.

A hibaüzenetben szerepel?

Ha nem, akkor az eseménynaplót kellene megnézni (Futtatásba: eventvwr.msc)


Több oka is lehet:

-letörlődött az említett program: rendszervisszaállítás korábbi dátumra lehet hogy visszahozza (start menü-programok-kellékek-rendszereszközök)

-fájlrendszer megkeveredett: fájlrendszer ellenőrzés lehet hogy kijavítja (futtatás: chkdsk /f /x)

-víruskereső karanténba tette: víruskereső bejegyzéseit végignézni


Ha állandóan megjelenik hibaüzenet, akkor legrosszabb esetben újratelepítés.


Ha nincs gyakorlatod, akkor ajánlott másra bízni.

2014. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!