Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyikel járnék jobban egy...

Melyikel járnék jobban egy Avastal vagy az ESET Smart Security védelemel?

Figyelt kérdés
Melyik lehet a megbizhatóbb vagy egyforma attól függetlenűl,hogy egyik ingyenes másik fizetős?
2014. jan. 30. 23:23
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Az Eset jobb sokkal.
2014. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő avastot használtam utoljára ingyenest. Mikor felraktam a nodot rögtön talált 2vírust szóval avastról ennyit.

De ha már az ingyenesek érdekelnek én ezt ajánlanám:

Ad Aware

Ingyenes csak emailben kell regsztrálni.

Semmi gond nincs vele.

Sőt folyamotos aktív védelemel sem lassul a gép semmienyit.

Probláld ki.

2014. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen vírusirtót cserélsz mindig fog találni a másik jó pár vírust,ezt a gyártók generálják hogy megmutassák hogy milyen faxa az övék.Szűz oprendszeren teszteltünk 6 irtót a nevesebbekből gyári fizetőst és mind talált egymás után beengedett vírust egy netet nem látott gépen.

Ha nem krekkelt v.irtotót használsz szinte tök mindegy mert mindnek van gyenge és erős pontjuk.10 használó közül 8 mindig az ellenkezőjét állítja ez egy örök kérdés.

2014. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!