Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó amelyiknek 1 hónapos próbaverziója van?

Figyelt kérdés
Kaptam egy rendorsegi ablakot h fizessek ennyit.. 24 oran belul es azt irtak h egy virus miatt.

2014. márc. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁt mindenkinél változó. Én már évek óta Nod32-őt használok és megvagyok vele elégedve. Kb hetente kijönnek hozzá kódok, amiket ha beírsz a próbaidőt kitolja még 30 ( esetleg 120) nappal.
2014. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ESET Smart Securityt használók.Hetente nem jönnek ki hozzá kódok,azok annyit is érnek kedves első.


Szóval én ESET Smart Security-t használóm,tűzfalas vírusirtó.Sg fórumra kiírják mindig a HAVI magazinos kódokat,amit ESET oldalán beregisztrálsz és kiküldik az email cimedre az 1-2 hónapra szóló kódot.Minden hónapba 1-2percet rá áldozni megéri,nekem eddig bevált ez a védelem.

[link]

2014. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2. elég jó a védelme az ESETNEK de azért néha egy Anti Malware szoftverrel(kb havonta) nézd át a géped mer pár dolgot át enged.
2014. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden védelem át tud engedni valamit,némely kevesebbet,némely többet,bár ez rajtad is múlik elégé. A Malwarebytes mindegyikhez ajánlott. 2.voltam :)
2014. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ajánlom az Avast Premier-t vannak hozzá kodok és crack is.

MÉg a Comodo Internet Security free és ez Antivírus+Tűzfal és ingyenes

2014. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ajánlom az Avast Premier-t vannak hozzá kodok és crack is."


Azzal ki is törölheted,tört vírusvédelmet normális nem használ,mert az annyit is ér! Ilyen tanácsokat jobb lenne nem osztogatni.


Avast-ban otthonra elég a Free változat is,de ha ragaszkodik az ember a fizetős verzióhoz,akkor kipróbálás után tessék megvásárolni.

2014. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom az AVG 2013-as verzióját,nem a legjobb,de nem küld fizetési sz*rokat havonta,se hetente,a próbaverzió után is tökéletesen működik,de egy malware elfér mellette nyugottan.
2014. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!