Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol és milyen biztonsági...

Igabcsy kérdése:

Hol és milyen biztonsági beállítás nem engedi a java alkalmazást futni?

Figyelt kérdés

Új Windows 8 op. rendszer van a gépemen.

Először a Java hiányzott neki, telepítettem, a bővítmények engedéyezve vannak.

A magyar sakk szövetség honlapján (chess.hu) a bajnokságok menüben szeretném a forduló eredményei táblában a PGN-re kattintva megnézni az eredményeket.

A régi xp-s op.rendszeremmel ez működött.

Most ezt a hibaüzenetet kapom:

Your security settins have blocked an untrusted application from running.



2014. ápr. 29. 21:48
 1/3 Csiß ***** válasza:
Itt nézz szét: [link] panel
2014. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a jawa-val van a gond, hanem szerintem vagy a windows biztonsági beállításaival vagy a tűzfal, vagy az böngésző beállításai, esetleg valami bővítményre lenne szüksége. Nem értem.

Azért írtam le, hogy pontosan hol jelentkezik a hiba, hogy aki tud segíteni az konkrétan meg is tudja nézni.

Megköszönném ha valaki időt szánna rám.

2014. ápr. 29. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Cseréld le a Javát a legújabbra (7.55). Aztán cseréld le az Adobe Flash Playert (mindet), az Adobe Shockvawe Playert is. Ezek sebezhetőek (mint mindig, ezekkel van a baj), rendkívűli frissités történt.

[link]

2014. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!