Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit és hol kell beállítani,...

Mit és hol kell beállítani, hogy ne adja fel automatikusan az e-mailemet, jelszavamat, ha be akarok lépni valahova?

Figyelt kérdés

Pldul, ha a facebook-ra be szeretnék lépni, ahogy elkezdem begépelni az e-mail címemet, automatikusan feladja, ráadásul a jelszót is automatikusan kitölti. Ezt azelőtt nem csinálta a gépem, és nem tudom, hogy mi lett elállítva.

Gmail-emnél szintén ezt csinálja.

Aki tud segíteni, legyen kedves lépésről lépésre írja le nekem, hogy hol kell beállítani a gépemen, hogy ne töltse ki automatikusan ezeket.

KÖSZÖNÖM előre is a hasznos válaszokat.



2015. jan. 5. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Böngésző?
2015. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Windows XP
2015. jan. 5. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor elindítod azinternetet, akkor mi a neve annak az ikonnak amire kattintasz?
2015. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi butaságot írtam...

Firefox

2015. jan. 5. 10:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Beállítások, biztonság, mentett jelszavak, jelszavak eltávolítása. És itt megcsodálhatod a Firefox szuperbiztonságos jelszókezelését :))
2015. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eltávoltítottam - érdekes csak a facebook volt benne,- de továbbra is automatikusan feljön az e-mail címem, jelszavam.
2015. jan. 5. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
CCleaner - Firefox - sütik törlése.
2015. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt be tudsz lépni 3 vízszintes vonalon keresztül a menübe, azon belül lesz egy adatvédelem fül, és azon belül lehet törölni.
2015. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

CC Cleaner kipróbálva- köszi a tippet - de sajna továbbra feljön minden, ami nem kéne.

-

Utolsó válaszolónak: Jobb oldalon a három vonalra, ha rámegyek ott sokminden feljön. Már ott is néztem mindent, de semmi...

2015. jan. 5. 11:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt sem értem, hogy miért jön fel egy ideje automatikusan a mail cím, jelszó. Azelőtt nem volt ilyen...
2015. jan. 5. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!