Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Internet Security...

Tibi9206 kérdése:

Kaspersky Internet Security 2015 vagy Eset Smart Security a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
eset, csak azért mert ahoz kapok kódot + ismerem elég régóta, kaspersky-t sose használtam, csak 1x kipróbáltam, nem igazán tetszett, de az is elég jó amúgy
2015. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
100%

A kettő közül a Kasperskyt valamivel jobbnak tartják, de kissé hardverigényes ( memória ).Gyengébb konfigurációra ESS-t érdemes telepíteni.

A megbízhatóság leginkább a felhasználón múlik.

2015. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
A két legjobb a piacon. Az egyikkel sem jársz rosszabbul mint a másikkal. Nekem speciel az ESET jobban bejött, de akár érme feldobással is eldönthetnéd.
2015. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Gyengébb gépekre is jó az ESET, észrevétlenül dolgozik a háttérben, nem lassít, nem akadozik, csak jól kell konfigurálni (ebben segítenek, telefonon vagy email-ben). Vannak kedvezmények (50% is), ha megveszed a licenszkódot, egy évig biztosan nem kell foglalkoznod vele.
2015. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
28%

Én special nem használok semmilyen oprendszeren, mert amíg lefut egy teljes vizsgálat addigra újrahúztam a gépem imege-ből a letöltött adataim meg letöltés előtt meg vannak vizsgálva illetve megbízható forrást használok.

De ha ajánlanom kéne akkor hardware igény szempontjából szerintem a Malwarebyte-ot ajánlanám

Vagy az F secure virusítrót.

2015. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a nem használok semmit vagy 15 éve meg lehetett tenni, de már régen nem.

Bejön egy zsaroló vírus, zárolja a fájlokat és ennyi! NINCS ellenszere, csak a megelőzés.

[link]

2015. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KIS nekem jobban bevált, öt éve használom, semmi nem jött át rajta.
2015. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!