Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Folyamatos KÉK HALÁL. Mi...

Folyamatos KÉK HALÁL. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A videókártya driverét újraraktam, de nem oldotta meg a gondot. Win 7 van a gépen. Újra kellene telepíteni? Vagy mi lehet a megoldás?

2015. febr. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
RAM vagy CPU probléma is lehet, érdemes lenne egy memtestet lefuttatni rajta, annyival közelebb vagy a megoldáshoz.
2015. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok


Feltöltök 2 képet, az egyik a kékségről, a másik pedig mikor újraindul, ezt írja ki, és csak sokadik indításra indul a windows.


1. [link]

2. [link]

2015. febr. 22. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de egy gyors netes keresés alapján ez a PXE-MOF hiba akkor következhet be ha valamiért nem találja a bootpartíciót a windows, és hálózaton keresztül akar bootolni. Szerintem futtass le egy mindenre kiterjedő tesztet a gépen, merevlemez, RAM, stb., ahogy elnézem ez egy elég régi laptop, ezernyi baja lehet.
2015. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudsz esetleg programhoz linket küldeni?


Amúgy nem régi, nincs 1 éves, 200 ezres Dell... gondolkozom a szervízen is, csak nem tudom, hogy ott mennyire foglalkoznak a szoftveres gondokkal.

2015. febr. 22. 21:07
 5/11 A kérdező kommentje:

Feltöltök még 2 képet, hátha másnak többet mond mint nekem.


A Dell Direct System-et futtam le. Az első képen az eredmény van, minden sikeres lett, csak az a SMART izé nem. A 2. képen meg a kék képernyőről ad infót


1. [link]


2. [link]

2015. febr. 22. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, így mindjárt más a leányzó fekvése :) Uninstalláld a Norton-t, és majd írj hogy azóta csinálja-e :)
2015. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ui: Ha nincs Nortonod (állítólag megesik anélkül is) írj, és leírok még egy megoldást ami állítólag sokaknak segített
2015. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, igen, volt Norton a gépen, letöröltem, és azóta sokkal gyorsabb minden és már több, mint 2 órája (mióta letöröltem) nem volt kék képernyő sem, ami nagy dolog az utóbbi napokhoz képest :)

Szóval köszike :)

2015. febr. 23. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:
És indul most rendesen?
2015. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
IGEN!!!! :)
2015. febr. 23. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!