Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez számomra szinte hihetetlen...

Ez számomra szinte hihetetlen de nézegettem a pctools weboldalát és ezt a linket www.pctools.com/spyware-doctor-antivirus/ a vírusirtó kicsit vírusosnak jelöli meg. Ez másnál is előfordul vagy csak egy téves riasztás?

Figyelt kérdés
a vírusirtó nevét is tüntessétek fel, a válaszokat előre is köszönöm
2010. febr. 19. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Norton nem jelzett semmit..


De töltsd le ezt a progit: [link]


Beépül a böngészödbe és mutatja meik oldal veszélyes és meik nem.. ráadásul ingyen :))


és nem lassít! :DDD

2010. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fenn van a program :D De a Nod32 sem jelez most néztem. Érdekes..... Írtam a Kasperskynek kíváncsi leszek majd a folytatásra
2010. febr. 19. 17:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt a screenshot: [link]
2010. febr. 19. 17:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem internet securitym van hanem csak sima antivirus :D.


De nem tom mér jelez..

2010. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valódi vírusirtónak álcázza magát a HAMIS antivírus (valójában maga a hamis vírusirtó a vírus). Kaspersky NEM RIASZT soha hamisan!
2010. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez lassan kezd megcáfolva lenni. A PcTools hogy lenne már hamis vírusirtó? Elég nagy és hatékonyan működő cég. De nem tom mi lehet az oldalán.
2010. febr. 19. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
PC Tools, Security Tools és hasonlók: ellopott nevek, de maga a letöltött ilyen-olyan "vírusirtó" hamis. Nem hallottál még pl. hamis márkás ruhákról? Kínából érkezik, itt rávarrják a vietnámiak a "NIKE" jelzést és a gyenge minőségű hamisitványt a valódi áráért adják el. Hamis CD, hamis szoftver is van bőven. Most már van hamis virusirtó is (maga a vírus).
2010. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hamis weboldalak is vannak.
2010. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapszabály: ingyenes virusirtót KIZÁRÓLAG megbízható oldalakról szabad letölteni. Olyanról, ahol érted is a leírást, nemcsak vaktában kattintgatsz az angol szövegre. Használd a www.szoftverbázis.hu, www.letöltés.prim.hu, www.letöltőközpont.hu, illetve a www.chip.hu oldalakat. Ha pedig futtatás előtt a kis pajzs PIROS, ne telepitsd.
2010. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, ahogy beírtam a pctoolsnak rá egy nappal minden eltűnt az oldalról. Lehet akkor a kasperskynek volt igaza :D
2010. febr. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!