Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sos a gépem megőrült. ujratele...

Sos a gépem megőrült. ujratelepités óta felugró ablakok lepnek el mindent de nem tudom miért?

Figyelt kérdés

boryalmas két percenként uj ablakokat nyit meg , rekl

m , játék minden. még a sima googlinél is 6 felugró ablakot syámolok. van hogy az oldal amin vagzok , pl ey is magától áttölt valami erotikus játékra . KEZELHETETLEN



2016. jan. 26. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Malware, adware fertőzés. Malwarebytes Anit-Malware mélyvizsgáltat végrehajtása ajánlott. Ugyanakkor mivel ilyen szinten fertőzött a rendszer, javasolnék egy teljes újratelepítést, továbbá vírusirtó és reklámblokkoló használatát. Ha újratelepítés óta "ilyen" a gép, megkérdezhetem, hogy az ISO honnan származik?
2016. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom bevittem egy szaküzletbe hogy telepitsenek rá windows 7 et . Tegnap elhhoztam es el is repültem vele németországba
2016. jan. 26. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kread385 ***** válasza:
Na szóval!Ez már szinte ctrl+c ctrl+v nekem! (értek hozzá magyarul)1,a Letöltöd az Eset Smart Security-t (ESS-t) [link: [link] Lefutattod maximális észlelésen a víruskeresőjét [egyéni ellenőrzés, kiválasztasz mindent, ellenőrzési szint pedig legyen legmagasabb+engedélyezd a kéretlen (PUP) és a veszélyes(PUA) alkalmazások utáni ellenőrzést!]1,c Amit talál, annak mennie kell!!!!2,a Malwarebytes-ot le kell töltened [ [link] Felrakod, és lefutatsz egy mélyvizsgálatot2,c Amit talál annak szintén mennie kell!!!!3,a Letöltöd az avastot, felrakod [link: [link] Megnyitod, rámész az ellenőrzés fülre, és egy rendszertöltéskori vizsgálatot indítasz3,c Amit talál, annak mennie kell!4,a Az egyik vírusirtót (avast, vagy eset) és a malwarebytesot megtartot, a maradékot letörlöd.4,b Örülsz, hogy nincs vírus a gépeden! xDDDRemélem tudtam segíteni!
2016. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!