Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 8.1 - milyen vírus írtót...

Win 8.1 - milyen vírus írtót használtok, ill. javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Windows 8.1 Entersprice van a gépen. Tudom van benne gyári Defender, de ennek ellenért valami nagyon nem jó... Milyen vírus írtót javasoltok?

2016. febr. 9. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsold ki még a Defendert is. Hidd el, hogy így is elkerülnek majd a vírusok.

Évek óta vírusvédelem nélkül vagyok, és azóta semmi.

Előtte amig fizetős eset-et használtam, mindig volt gondom.

2016. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Pannóniás, Te egy mázlista vagy!


Céges gépeink (Win 8.1) tartományba vannak kapcsolva. Az internethasználat korlátozott, "olyan" oldalakat nem is enged megnyitni. ESET Endpoint (központilag vezérelt) vírusvédelemmel vannak ellátva, de egy gépről valahogy lemaradt. Ez kb. egy hónap múlva derült ki, addig másfél tucat vírust szedett össze...

2016. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eset, gdata. malwarebytes+1
2016. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:

Én az avira-t használók körébe tartozom már évek óta, néha néha benyalok egy vírust userhiba miatt, de mindig mindent nyakoncsípett nekem eddig, pedig elég aktívan töltögetek lefelé.

Eleinte kicsit pepecs munka beállítani a frissítéseket, és az ellenőrzést, de utána ketyeg mint az óramű

2016. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Avira szerintem is. A Defendert viszont feltétlen kapcsold ki, ahogy javasolták.

Egyébként én sem használok vírusirtót, néha online ESET-et futtatok.


Igaz van GHOST mentésem a rendszerről, ha valami gubanc lenne. [link]

2016. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security9.
2016. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!