Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Télleg van olyan program...

Télleg van olyan program amivel fel lehet törni az msnt, freemailt, myvipet?

Figyelt kérdés
Mostanában halottam ilyet de nem tudom h igaz-e vagy csak szívatnak ezzel.
2008. szept. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
persze, hogy van. csak egy kis edzéstervet is be kell iktatni a programba. jah és a legfontosabb a kalapács. elkezdel gyúrni, pár hónap múlva te leszel a nagy freemail törő
2008. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, amit ember programozott, azt ember fel is töri. De ne félj, nem olyan egyszerű a dolog, hogy Józsika a telepről letölti a warez oldalról a törőprogit és csak úgy nekiáll a csodaprogrammal feltörni az említett fiókokat. Ehhez komoly szakmai tudás és ismeretek szükségesek. Lényeg, hogy a jelszavaid ne legyenek egyszerűek, használj kis-, nagybetüket, számokat minden jelszóban, a jelszavak ne legyenek rád jellemzőek, arra gondolok, hogy ha történetesen Bubu a beceneved, akkor ne bubuka legyen a jelszó :D hanem mondjuk bUBukA406
2008. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, most azért kicsit megnyugodtam :)
2008. szept. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!