Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopták a laptopom. Kijelentk...

Ellopták a laptopom. Kijelentkezhetek távvezérléssel a Microsoft fiókomból?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ellopták a laptopom. Sajnos nem volt jelszóval védve, a Microsoft fiókomba automatikusan be voltam jelentkezve. Azóta folyamatosan használják, látom, hogy miket néz a youtube-on, hogy milyen csatornákra iratkozik fel. Van valami módja, hogy kilépjek a fiókomból az összes olyan eszközön, ahol bejelentkezve maradtam? Előre is köszi a segítséget!
2016. máj. 21. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megváltoztatni a jelszavát a fiókjaidnak (google, facebook).
2016. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha tényleg használják így, akkor elvileg IP alapján visszakereshető lenne, hogy honnan. Nem tudom belefekteti-e a kellő energiát a rendőrség, de pl Google logolja a bejelentkezési IP-címeket, ami alapján a rendőrség az internet-szolgáltatókkal együttműködve akár meg is találhatja a tolvajt.
2016. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt megmutatja neked a térképen pontosan, hogy hol van a géped.. hívd rá a rendőrséget (feltételezem volt feljelentés) és vissza is kapod egy kis adminisztráció után.

2016. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán tájékoztass a fejleményekről :D ;)
2016. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már hiába módosítgatnád a jelszavakat mindenhol, ha már hónapok óta van oda...

Lehet, hogy a facebook-odba is belépett és megnézett mindent, ami nem rá tartozik!

2016. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!