Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset smart security 9 premium...

Eset smart security 9 premium és ingyenes anti-malwarebytes elég az adataim védelméhez?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye mit értünk biztonság alatt... Ha nem nyitsz meg kéretlen levelek tartalmát, nem töltesz be olyan oldalakat amik gyanúsak és főleg nem töltesz le olyan oldalakról amelyek nem biztonságokat akkor nem lesz gond. Én 4 éve avastot (fizus) használtam, majd amikor lejárt a licensz, felraktam egy eset-et és mily meglepő 3-4 trójai, 2-3 backdoor

Bár ez még mindig kérdéses és eléggé vitatott téma, hogy melyik a "legjobb vírusirtó", de ez függ a védelmek funkcionalitása és sokszínűsége miatt is. Egyenlőre most az eset és a kaspersky van porondon.

2016. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kread385 ***** válasza:

Elméletben igen, én azonban javasolnék egy-két változtatást, hiszen az is fontos, hogy hogyan van beállítva az eset.


Ezzel is kezdeném!

Fontos, hogy a kéretlen, és a veszélyes alkalmazások keresése be legyen kapcsolva (esetben), az anti-stealth technológiát kapcsold be!

A malwarebytes nem biztosít valós idejű védelmet, de rendszervizsgálatra nagyon jó.

Még egy dolog lenne: használd a malwarebytes anti-ransomware-t. Ez véd a zsarolóvírusoktól, méghozzá nagyon hatékonyan. link: [link]


Ja és még annyi, hogy az eset nézze át legalább 2 hetente a gépet! ( és ne gyorsvizsgálat legyen, hanem legalább optimalizált!)

2016. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!