Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem lehet uninstallálni...

Miért nem lehet uninstallálni az Avast vírusírtót?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam az interneten, hogy az Avast vírusírtó az egyik legjobb, és legfejlettebb vírusírtó. Ennek hatására én is letöltöttem ezt a programot, de nem voltam vele megelégedve, ráadásul még a gépet is jelentős mértékben belassította. Ezek után uninstallálni, vagy törölni akartam a Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése menüpont alatt. Hiába "távolítottam" el a programot, a "Programok telepítése és törlése" listáján még mindig ott van, és akárhányszor végzem el az eltávolítást mindig ott marad, majd mikor kész a törlés ezt a szöveget írja ki: "Ez a program eltávolítása nagy hiba volt". Uninstallálni meg nem tudom, mert nem találom sehol az uninstalláló ikont, és valószínű hogy nincs is..ráadásul a Start menü, minden program listáján sincs az uninstallálás lehetősége. Mit tehetek ha le akarom törölni? :S Mit csináljak?
2010. máj. 7. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Free AVAST Uninstall!.

A program akkor hasznos, ha nem tudja a hagyományos módon eltávolítani az alkalmazást.


Letöltés Uninstall Utility

[link]

csak 225 KB

2010. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a baj ,hogy ez a progi a Windowsal együtt elindul és azért nem tudod törölni mert működő programot nem lehet törölni a Windowsban.
2010. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Unlocker progi feltesz , Avast kikapcsol és csökkentett módban töröl
2010. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem elég a mappáját törölni,a legutóbbit ne fogadd meg.
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem simán törölte a Programok telepítése és törlése menüből indítva.

Indítsd csökkentett módban a gépet,akkor az Avast nem indul és törölhető lesz.

2010. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legelső tanácsát fogadd meg. Aztán még jó tipp sztem a Revo uninstaller!
2010. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!