Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » E. Snowden letakarja sajat...

E. Snowden letakarja sajat szamitogepet mikor beirja a jelszavat. Miert?

Figyelt kérdés

Youtube videoban lattam, Katie Couric -CNNriporter?- beszelget Snowdennel Moszkvaban, es van egy rovid bejatszas a riport kozben, melyben Snowden hotelszobajaban egy lepedovel takarja be a szamitogepet es a sajat fejet...

Magyarazatot kernek a hozzaertoktol. Ennyire fejlett a hirszerzesi technika, hogy muholdrol vagy dronrol le tudjak olvasni mi van a monitorom? Es azzal hogy eltakarja pokroccal, meg lehet ezt akadalyozni ?



2017. aug. 10. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Link?

Csak elképzelni tudom, egyszerű/triviális védelem hogy a jelen lévőknek esélye se legyen kilesni a jelszavát vagy akár csak töredékét, vagy rögzíteni a billentyűk leütését, mozdulatait.

2017. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Youtube videoban lattam, Katie Couric -CNNriporter?- beszelget Snowdennel Moszkvaban"

Az eredeti videó:

[link]

itt szemtől-szembe beszélgetnek.


"Magyarazatot kernek a hozzaertoktol. Ennyire fejlett a hirszerzesi technika, hogy muholdrol vagy dronrol le tudjak olvasni mi van a monitorom?"

Nem a műhold vagy a drón a lényeg, hanem a TV-felvétel.

Látszódhat rajta milyen laptopot haszná, látszódhat rajta, mi van a képernyőn, látszódhat rajta mit gépel. Meg egy kicsit - a show kedvvért - rá is játszik. ;)

2017. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!