Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért sikertelen a biztonsági...

Miért sikertelen a biztonsági frissités?

Figyelt kérdés

2010.május.27-én volt a win. xpémen utolsó sikeres biztonsági frissités. Nemrég néztem a windows update oldalon és május 27-e óta minden nap van egy sikertelen biztonsági frissités az alábbi kóddal (KB946648).


(Biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez (KB946648)

Egy biztonsági rést kihasználva a nem hitelesített támadók távolról behatolhatnak a Windows Messenger programot futtató rendszerbe, és hozzáférhetnek az adatokhoz. A frissítés telepítésével megvédheti számítógépét ettől a biztonsági réstől. Előfordulhat, hogy a frissítés telepítése után újra kell indítania a számítógépet.

Eltávolítás

A szoftverfrissítés a Vezérlőpult Programok telepítése és törlése segédprogramjával távolítható el.

Súgó és támogatás

[link] ) Ezt adja ki mindhez... :((



Amúgy a gépen minden megy, de mi lehet a hiba?


Segítségeteket előre is köszönöm.


Mielőbbi válaszotokat vrva


2010. jún. 1. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Van sikeres frissítés is? Használsz amúgy MSN-t?
2010. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem használok csak google talkot
2010. jún. 1. 09:01
 3/7 A kérdező kommentje:
ha érdemben nem tudsz hozzászólni inkább ne tedd :S
2010. jún. 1. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Internet Explorer böngészővel menj fel a Windows Update oldalára, keresni fogja az ActiveX-et, aztán bejön a kezdőlap, ott válaszd az Egyénit. Meg fogja keresni, mi hiányzik a Windows-odnak, milyen biztonsági frissités.
2010. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Két lehetséges frissítés létezik:

Vagy beállítod a biztonsági központban az automatikus frissítések , vagy letöltöd az internetről a service pack-et.

Én az előbbit ajánlom, mert egy idő után a gép kikapcsolásakkor mindig frissíteni fog, és egy idő után tönkre fog menni. Én azt ajánlom, hogy kapcsold ki a frissítést és rakd fel a service pack 2.(ha xp van, ha vista és windows 7 akkor service pack 3)

2010. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XP-hez az SP2 nem kap több támogatást. A legjobb, ha az SP3-at teszed fel, ha valakinek van ilyen CD-je, azt kérd el.
2010. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!