Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miféle baja lehet a számítógép...

Miféle baja lehet a számítógépnek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy kaptunk egy új gépet körülbelül július elején, amelyen alapból volt 3 steames játék, ezek kifogástalanul működtek. Mellé le lett töltve a minecraft egy-két moddal. Egy-két napig minden rendben működött, amikor is egyszer bekapcsoltam a számítógépet és az egész úgy beakadt, hogy kényszerből le kellett állítani a gépet. Miközben visszakapcsoltam egy üzenet várt, ahol elmondta nekem a gép, hogy nem kapcsolt ki megfelelően és javítani kell a hibákat. Rámentem, hogy ok, csinálta kb. egy óráig. Be is kapcsolt és jól működött, ugyanakkor másnap megint eljátszotta azt, hogy beakadt az egész, de most néha elindult, így gondoltam, hogy a fontosabb dolgokat lementem egy pendrive-ra. 280MB-nyi adatot 2 óra alatt másolt fel az USB-re. Időközben ugye meg-megállt a számítógép, így nem megfelelően lett felrakva.

Miért csinálja ezt a számítógép? Lehet, hogy a minecraft tehet az egészről?

Biztonsági mentés sem készült.



2018. aug. 2. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én néznék egy HDSentinelt és egy Memtestet, tipikus RAM/HDD probléma.
2018. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felrobbant pár creeper a gépedben és ahogy az építményeidet azt is szétbaszták igen. Valamid sanszos hogy meghibásodott de nem probram miatt, merevlemezre tippelek. Ha ram lenne akkor újra újra indulna, de a beakadás lelassulás egy szemvedő winyo betegségére illik. Ha van másik winyo probáld ki azza a gépet.
2018. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Na persze, majd pont a Minecraft, vagy egyéb játék tehet arról, hogy a géped így viselkedik,... Ez butaság! Ha ez így lenne, akkor a legtöbb embernek a gépével ugyanez, vagy hasonló probléma merülne fel a Minecraft miatt. Vagy valami alapból nem stimmel az új gépeddel, vagy egyesetleg azóta kapott egy vírust, ami ezt csinálja vele.
2018. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!