Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook figyelmeztetés! XY...

Facebook figyelmeztetés! XY helyről bejelentkeztek. Ránéztem, nem a városomból, nem is közeli város volt. Ilyenkor ténylegesen próbált az adott helyről valaki bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Beakartak jelentkezni, az az feltörni? Mennyire hihető ez facebookon belül? Eddig mindig az adott helyszínről voltak a bejelentkezések, megnéztem az előzményeben, ahol én tartózkodtam. De most a figyelmeztetés 200 kilométeres távolságot írt, adott várossal. Ezek mennyire pontosak. Járt már így valaki?

2018. aug. 21. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1+Sőt tovább megyek:


Gmail feltörésnél a fióktevékenységnél Szolnokról törték fel nekem, konkrét IP-t m utatja.

2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is mutatja az ip címet. Meg a készüléket is; azert kérdezem; hogy nem e tevedhet a facebook; mert konkretan ugyan olyan keszulekrol irta a bejelentkezest. Es jelzett a facebookon hogy beakartam lepnj vagy beléptek. Ip cim alapján lelehet nyomozni?
2018. aug. 21. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
3 le.
2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan? Es lehetséges azt a kamut is szimulalni; hogy ugyanolyan keszulekrol jelzi a belépést? Bocs az ertetlenkedesert
2018. aug. 21. 17:49
 6/7 anonim válasza:
Valaki segìtsen
2018. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Mi baj?
2018. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!