Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam visszatérítés - hogyan?

Steam visszatérítés - hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 napja a Sony Vegas 14 Prot, és mindent kipróbáltam, amit csak írtak, de így is borzasztóan lassú a render. Nem, nem a géppel van a baj, és egy effekt nélküli, tök egyszerű videót akartam volna renderelni, szóval egyáltalán nem volt reális, hogy ennyit tökölt rajta a gép.


Végül videós csoportban ajánlották, hogy próbáljak ki egy kalóz verziót is, hát meg is kaptam, ÉS az tökéletesen működik. Rövid renderidők, de a minőség ugyanolyan jó.


Viszont az a baj, hogy a Steames verziót 2 óránál tovább próbálgattam, kb. 5 percet renderelt 2 óra alatt eleve. :"D Szóval az első visszatérítési kérelmem befuccsolt.


Szerintetek mit kellene tennem?

Nyilván egy videót megvágni sehogy sem 2 perc,ahogy folyamatosan azt gondoltam, hogy én rontok el valamit, ezért a tutorialokat, leírásokat sorra kipróbáltam, még újabb codeceket is letöltöttem, hátha a tömörítéssel van a baj. Egy egész napot elpocsékoltam a semmire emiatt, és félek, hogy most még az ára sem jön vissza...



2019. dec. 4. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű szerintem... Tanulópénz. Megpróbálhatsz írni a supportnak, mert valid azért valamennyire az érvelésed, de ne legyenek nagy reményeid.
2019. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annak azért kicsi a valószinűsége, hogy az eredeti verzió rossz/hibás lenne, a tört meg nem... Legfeljebb valamilyen beállítás a törtben másképp van alapból, mint az eredetiben.
2019. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Végül is tanulópénz, csak arra tanít meg, hogy soha többé ne akarjak semmit megszerezni becsületesen, jogtisztán.

2019. dec. 4. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell így bevágni a hisztit :D Ha a kalóz verzió tök ugyanaz, mint az eredeti, akkor valamit egyszerűen rosszul állítasz be. Vagy ha nem megy 2 óra után, akkor nem 1 egész napot kínlódsz vele, mikor pont jól ismered a visszatérítési szabályokat.
2019. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kalóz verzióban igazából a 17-est küldték, én a 14-eset vettem.


Amúgy meg nem hisztizek, gondolom, téged is idegesítene, ha ilyen történne veled. :D Szóval nem kell a másik fölött pálcát törni.


Én is arra gondoltam, hogy bennem, a beállításaimban van a hiba, ezért nem adtam vissza rögtön.

2019. dec. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!