Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCore-ra hogyan tudom visszatö...

NCore-ra hogyan tudom visszatölteni, amit letöltöttem?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot, de fogalmam sincs, hogy hogyan töltsem vissza. A feltöltés gombnál kell? vagy hol?
2019. dec. 5. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szimplán a torrentben úgy hagyod, amint letöltötte, és 48 órán keresztül (nem muszáj egy huzamban) úgy hagyod.

A /hitnrun.php oldalon látod, hogy mik seed kötelezettek.

2019. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
et nem értem. Letöltöttem a torrent fájlt, ott van az asztalon, utorrenttel kitorrenteztem. és használom a játékot. Mit csináljak?
2019. dec. 5. 19:06
 3/28 anonim ***** válasza:

Futtasd tovább a torrentprogramot, benne a már 100%-on lévő torrenttel. A letöltött fájlokat nem nevezheted vagy helyezheted át, ne törölj belőle sesmmit, mert akkor megáll a feltöltés.

Ha megnyitod a programot, azt kell látnod a torrent státuszánál, hogy "megosztás" vagy "seedel" (vagy hasonló jellegű szöveget, de nem hibát, és nem piros jelzést).

2019. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
tehát, amikor 100%-ra letöltötte, akkor már nézhetem a filmet, de az utorrentből nem vehetem le, nem zárhatom be.. és akkor visszatölti szépen lassan?
2019. dec. 5. 19:17
 5/28 A kérdező kommentje:
nCore-on pirossal írja ,hogy seed, a többinél, amit épp letölt, azoknál pirossal Stopped
2019. dec. 5. 19:20
 6/28 anonim ***** válasza:

Letöltés után maximum fél órával frissíti a státuszát. Ha az oldalon azt látod, hogy "seed", akkor megy a feltöltés és számolja az időt vagy adatmennyiséget is.

A "stopped" azt is jelentheti hogy nem tud seedelni, mert alacsony az egyszerre futtatható torrentek száma, azt a utorrent beállításaiban kell megnövelni. Minden, ami várósorban van azt nem tudja a program seedelni, és az oldal sem számolja az idejét.

2019. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
utorrent az írja zöldben, hogy Seedelés, nCoron pedig ugyanarra, pirossal, hogy seed. de a Fel fülnél 0B van és az aránynál is 0,0000
2019. dec. 5. 19:27
 8/28 anonim ***** válasza:
A beállításoknál állítsd nagyobbra a feltölthetők számát. Lehet most pl. 5-ön van, és közben 10 db amit vissza kéne tölteni.
2019. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A piros szín lehet csak az oldal design-ja miatt van. A 30 percenkénti frissítés azt is jelenti, hogy csak fél óránként frissülnek az adatok, addig nem látod az eltelt idő vagy adatmennyiség változását sem. Emiatt nem kell aggódni, például ha másnap bekapcsolod a gépet és elkezd majd seedelni, akkor az első fél órában az oldalon "stopped" lesz kiírva, mert addig nem frissül a státusz.
2019. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
á értem. látom is utorrentnél, hogy FRISSÍTÉSIG: pl 21:23
2019. dec. 5. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!