Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a rendszert visszaállítom...

Ha a rendszert visszaállítom biztos hogy nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Már egy ideje van a CRITICAL_PROCESS_DIED error és próbáltam mindent, de a gépet sehogy se tudom elindítani, még csökkentett módban sem... Már egy hónapja gondolkozok hogy próbáljam e meg, de félek hogy az NVIDIA rendszerszoftvernek is baja eshet meg a tobbi Microsoftos dolognak. Mivel a rendszer visszaállításánál figyeltem hogy törölni nem törölne semmit, de a fent említett programok a visszaállítással " az érintett programok vissza lesznek állítva". Nevezhettek szőkének, de tényleg nagyon félek hogy valami kárt okozok!😓

2019. dec. 20. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod. De szerintem jobban jársz ha lemented (már ha van ilyen adatod) a szükséges fájlokat (pl. documents and settings könyvtár,vagy ha levelező kliensed van az appdata könyvtár részeit is) és telepítsd újra az op rendszert. Kár ezekkel szenvedni. Általában több időt vesz el mint amennyit az újratelepítés elvenne. Különösen így,hogy csökkentett mód sem működik.
2019. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!