Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon miért nem látják...

Facebookon miért nem látják az ismerőseim a hírfolyamukban az életeseményemet?

Figyelt kérdés

Új munkahelyet adtam meg.

A bejegyzésnél az van beállítva, hogy az ismerőseim láthassák.



2020. júl. 13. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Várom a hasznos ötleteket, ha esetleg van valakinek.

Új munkahelyet adtam meg életeseményben, de nem látják az ismerőseim a hírfolyamban, csak akkor látni, ha rámegy az idővonalamra. Nem értem miért van ez.

2020. júl. 17. 06:06
 2/5 anonim válasza:

Érdekelne, hogy azóta mire jutottál, Kérdező?


Amúgy egy hulladék az egész alkalmazás.


Amikor anno direkt bekapcsoltam, hogy csak én lássam hogy elköltöztem, akkor kirakta a hírfolyamba a bejegyzést és csak azt vettem észre, hogy jönnek rá a lájkok.


Most kifejezetten ki akartam tenni, hogy elköltöztem, be is állítottam, hogy nyilvános legyen és se életesemenyt nem hozott létre, se a hírfolyamba nem került ki a bejegyzés.


Igen, tudom, ez legyen a legnagyobb problémám. De akkor is marha idegesítő ez. Minek vannak rajta ilyen funkciók, ha amúgy nem működnek?...

2021. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Közben nekem sikerült megoldani.


Azért nem rakta ki hírfolyamba, mert nem a mai dátumot akartam megadni, hanem a tényleges pár nappal ezelőtti dátumot.


A hírfolyamban meg ugye friss dolgok vannak, szóval gondolom ilyenkor emiatt nem rakja ki. De ha elengeded a dátumbeállítást és csak simán megosztod, mint aktuális mai eseményt, akkor kirakja. Végül is pár év távlatából már a kutyát nem érdekli hogy pontosan melyik napon volt...

(Ettől függetlenül jó lenne, ha normálisan ki lehetne rakni dátummal együtt.)

2021. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is rájöttem közben. :D Azért nem látták, mert nem aznapi dátummal tettem ki, hanem korábbival. Végül is logikus, hogy csak a frissen látják az ismerőseim.

Azóta lett egy új munkám, és aznapi dátummal tettem ki, és lám látták, mert jöttek a lájkok.

2021. jún. 9. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Na, király. Most már én is okosabb lettem, de azért előtte jól felidegesítettem magam rajta. Nagyon kevés dolgot osztok meg magamról, de azokra próbálok odafigyelni.


Akkor végül is a Facebook úgymond rákényszerít, hogy már az adott esemény napján tudasd azt az ismerőseiddel, ha azt akarod, hogy megjelenjen a hírfolyamban. Csak hát az adott pillanatban senki se ezzel foglalkozik szerintem :D

2021. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!