Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másodlagos email cím készítése...

Másodlagos email cím készítése, hobbi célból? Hol érdemes?

Figyelt kérdés

Hobbiból írni szoktam, kellene egy semleges email cím amin anonímebb lehetek pl regisztrációkhoz, béta olvasókkal való konzultáláshoz.


Hol érdemes ilyet készíteni?



2020. aug. 3. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
freemail.hu és gmail.hu
2020. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Gmail pld szerintem stabil, most hogy te a kovacs.vivien@gmail.com címet regisztrálod/használod vagy a kiskutya@gmail.com ot senkit sem érdekel
2020. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"amin anonímebb lehetek"

protonmail.com vagy tutanota.com:

- végponttól-végpontig tartó titkosítást adnak (tehát a levelezőszerveren titkosítottan kerülnek a levelek, csak Te férsz hozzá)

- európai székhelyűek

- nem egy amerikai székhelyű, multinacionális, "hallgatózó" gigavállalat (Google, Apple, Microsoft, Facebook,...) kezében vannak

- a Protonmail még ingyen VPN-szolgáltatást is ad (egyrészt titkosítja a kapcsolatod a géped és a VPN-szerver között, másrészt "elfedi" a valós publikus IP-címed a felkeresett weboldalak/szolgáltatások elől)

2020. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

GMail.

Vagy ha hazai, akkor IndaMail... bár azok után, ami az Indexszel történik, nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy nem rántja magával az IndaMailt is...

2020. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!