Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan takarítsam ki a gépet...

Hogyan takarítsam ki a gépet panelban?

Figyelt kérdés
Eddig úgy takarítottam a régi gépem, hogy ablakpárkányra felpakoltam a gépemet és sűrített levegővel fújtam ki. Na de most új gépem van, szét se tudom szedni a házat, azt majd ki kell találni hogyan viszont háromszor nehezebb a gép, üvegházas, törékeny, és nem akarom kirakni a gépet az ablakpárkányra, viszont anya nem engedi hogy idebent takarítsam ki. 2 hónapja kaptam, azóta nem takarítottam ki. A régi gépet is évente egyszer fújtam ki, azért ment tönkre, ezt most meg akarom menteni. Hogyan lehet hatékonyan kitakarítani?

2020. aug. 3. 16:30
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
2 hónap nem még semmi, alig van benne szennyeződés. Addig van időd gyúrni hogy elbírd a saját géped, illetve elolvasni a kézikönyvet, hogy kell levenni az oldallapot. Utána leviszed valahova és kifújod.
2020. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé porolódik ezek szerint ha "szétse" tudod szedni a házat! Nem hiszem, h emiatt meghalna, évi 1 takarítás is több mint a semmi.
2020. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én többnyire sűrített levegő + porszívó kombóval szoktam amúgy. Így a felszálló port elszippantja és nem a levegőbe száll fel.


Amúgy nem értem anyukádat: inkább felpakoltatja veled az ablakpárkányra (ha nem bírod el, még a végén ki is eshet) mint hogy most a szobába letöröld a port. Azért ez nem olyan mint egy pokróc amit kirázol, nem fog méteres porfelhő felszállni belőle, pláne rendszeresen takarítva.


De amúgy le is viheted az utcára letakarítani, bár a leírásodból ítélve 10-14 közötti gyerek lehetsz, szóval ezt inkább csak szülői felügyelet mellett javasolnám, nehogy valakinek megtetszen a géped és magával vigye.

2020. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utcára se engedi, sok a c és ha megtudják hogy ilyen gép van nálunk, akkor betörnek.
2020. aug. 3. 17:41
 5/8 A kérdező kommentje:
20 vagyok....
2020. aug. 3. 17:41
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor meg pláne gáz, hogy ilyen életképtelen vagy 20 évesen. :D
2020. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mennyire űbergáz, ha 3 éve mérnökinformatikus szakra járok egyetemen? :D
2020. aug. 3. 21:03
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
@7: na ha egy mérnökinformatikus hallgató számára akár a lehető legkisebb problémát is okoz egy egyszerű számítógép-takarítás, az már maximálisan gázgyár...
2020. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!