Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy Lenovo ideapad...

Adott egy Lenovo ideapad y510p Intel core i7,2xNvidia geforce gt 750m, 8gb ram.Kérdés?

Figyelt kérdés
3 játékkal szoktam játszani és ebből 2 egy idő után kifagy és kidob egy hiba üzenettel az egyik a Word of tanks a másik a Pubg lite. A Word of tanks olyan hibát ír ki hogy ˇ"videokártya hiba lépett fel" a pubg pedig "Unreal Engine is exiting due to D3D device begin lost" hibát ír ki nekem nincs több ötletem a videokártya illesztőprogramjait frissítettem de a hiba ugyan úgy fenn áll.Hátha valaki okosabb lesz nálam A játékok elindulnak de random időként kifagy és kidob.

2020. aug. 3. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja ki hagytam Windows 10 pro fut a gépen
2020. aug. 3. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:

A játékok konkrétan elvesztik a kapcsolatot a videokártyával...

Játékok alatt az nVidia kártya van használatban? (Ezt a feladatkezelőben meg tudod nézni, hogy melyik kártya aktivitása nagyobb).

2020. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy szerintem nem 100% ban az nVidia kártyát használja
2020. aug. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!